Hotel Subterra

Horní Žďár 1, Ostrov
Kapacita: 52 osob
Cena: 1050 - 1950 Kč
min. delka 1 denHotel Subterra nabízí komfortní ubytování v klidné oblasti západočeského trojúhelníku, relaxační služby v moderním wellness centru s whirlpoolem a saunami, gastronomii se zaměřením na kachní a husí speciality a rodinnou atmosféru.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází mezi městem Ostrov a Jáchymov na hranici západočeského trojúhelníku a podkrušnohoří. Poskytuje tak ideální výchozí bod pro výlety do těchto destinací.

Vybavení objektu

V hotelu se nachází restaurace se zaměřením na kachní speciality. V nově vybudovaném wellness centru si můžete zpříjemnit svůj pobyt a užít si relaxaci. K dispozici Vám je finská sauna, infračervená sauna, parní lázeň, vířivka, masážní sprchy a odpočinková místnost. V nabídce wellness centra najdete i několik druhů masáží. V letních měsících je připravena letní terasa, dětské pískoviště a v zimě lyžárna.

Pokoje

Hotel Subterra disponuje celkem 27 pokoji a 52 lůžky s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou standardně vybavené koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, SAT LCD TV a WIFI připojením k internetu.

Parkování

Parkování se nachází přímo u hotelu Subterra.

Stravování

Srdečně Vás zveme do nově otevřené restaurace Duck Restaurant v hotelu Subterra, kde si můžete pochutnat na kachních a husích specialitách. V hotelové restauraci je 50 míst k sezení. Rádi Vám pomůžeme s přípravou rodinné nebo firemní oslavy či výročí nebo svatby. Nechte se hýčkat vybranými nápoji a lahodnými jídly české kuchyně.

Letní aktivity

80 km turistických tras, 70 km cyklostezek, Nordic walking trasy, Krytý bazén ( Lázně Jáchymov ), Venkovní bazén s tobogánem ( Ostrov ), Letní bobová dráha ( Oberwiesenthal ), Tenis a bowlingové centrum, půjčovna horských kol, skate park, lanové centrum, úzkokolejná železnice, kočár s koňmi, muzeum, sauna

Zimní aktivity

Nespočet lyžařských sjezdovek pro děti i zkušené lyžaře, Večerní lyžování pod světlomety, Kilometry upravených tratí pro běžkaře, Železnice,rodinná sáňkařská dráha, jízda na saních tažených koňmi, čtyřsedačková lanovka Snowtubing - duše na sněhu ( Skiareál Novako )

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj 1050,- Kč/pokoj/noc
Dvoulůžkový pokoj 1500,- Kč/pokoj/noc
Třílůžkový pokoj 1950,- Kč/pokoj/noc
Přistýlka 500,- Kč/noc
Kočka, Pes 150,- Kč/noc
Vstup do wellness centra 150,- Kč/osoba


Kontakt Hotel Subterra Hotel Subterra levné ubytování Ostrov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti