Pension Dana

na Penziony.cz
od roku 2009
Jáchymovská 193, Ostrov
Kapacita: 13+přistýlky osob
Cena: 450 - 450 Kč
min. delka 1 denPension Dana si Vás dovoluje přivítat v útulném rodinném pensionu s dlouholetou tradicí.

Umístění a dostupnost objektu

Pension se nachází v historické části města nedaleko starobylého náměstí.

Vybavení objektu

Televize,satelit,lednice mikr.trouba,konvice

Pokoje

Pro hosty jsou připraveny 4 vícelůžkové pokoje vybavené kompletním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, varnou konvicí, ledničkou a mikrovlnnou troubou. V letních měsících je možné ubytování také v karavanu pro maximálně 6 osob.

Služby

V letních měsících je možnost využít příjemné posezení u zahradního krbu. V bezprostřední blízkosti pensionu se nachází několik restaurací, hospůdek a bister, ve kterých je možno ochutnat výbornou tradiční českou kuchyni. Pension Dana má bezbariérový vstup.

Celoroční aktivity

V blízkosti pensionu se rovněž nachází fitness centrum, půjčovna kol a plavecký bazén. Mimo to, Ostrov leží napůl cesty mezi Karlovými Vary a Jáchymovem, dvěma významnými lázeňskými středisky. Ostrov je také ideálním výchozím bodem pro výlety do zimních středisek Krušných hor (Boží Dar, Klínovec), kde jsou ideální podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku v létě a lyžování v zimě.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Historie, hrady a památky V historické části města Ostrova zaujme především gotická budova radnice, Letohrádek v zámeckém parku, Einsiedenská kaple, kostel zvěstování Panny Marie, a mnoho jiných, především barokních památek. Milovníci historie uvítají možnost prohlédnout si středověké skvosty hradní architektury, jako jsou hrady Loket nebo Bečov nad Teplou (s unikátním relikviářem svatého Maura) nebo Horní hrad.

Letní sezóna

Cena za 1osobu 450 kč
nebo vice počet osob, smluvní ceny dohodou


Kontakt Pension Dana Pension Dana levné ubytování Ostrov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti