Penzion 67

Opařany 67, Opařany
Kapacita: 8 osob
Cena: 300 - 500 Kč
min. delka 1 denJsme malý rodinný penzion, který se nachází v obci Opařany, okres Tábor. Celková kapacita ubytování je 8 lůžek, ve 4 pokojích.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování se nachází 50m od autobusové zastávky. Přímo proti budově naleznete obchod s potravinami, drogérií a drobnými domácími potřebami. Otevřen je každý den i o svátcích. Na proti penzionu je restaurace na Staré poště, kde se můžete stravovat.

Vybavení objektu

V přízemí penzionu naleznete recepci, kuchyňku a jídelnu, kterou lze využít i jako společenskou místnost. Společná kuchyňka je vybavena jídelním stolkem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a potřebným kuchyňským nádobím. Po celém ubytovacím zařízení je možnost bezdrátového internetového připojení (Wi-fi). Součástí penzionu je zahrada s posezením.

Pokoje

V prvním patře jsou 4 pokoje (8 lůžek): - Pokoj č. 1 – dvě lůžka - Pokoj č. 2 – tři lůžka - Pokoj č. 3 – dvě lůžka - Pokoj č. 4 – jedno lůžko Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, umyvadlo, WC). V každém pokoji je k dispozici televize a bezdrátové připojení k internetu (Wi-fi). Ve všech prostorách penzionu se nekouří (kuřácký koutek je na zahradě).

Parkování

Na veřejném parkovišti hned vedle penzionu. Možnost parkování jednoho osobního automobilu na zahradě penzionu.

Stravování

Stravování vlastní, případně v restauraci Na Staré poště (přímo proti penzionu). Další restaurace jsou ve vedlejších obcích Bernartice, Sepekov, Bechyně (cca 11 km)

Letní aktivity

Víceúčelové sportovní hřiště v Opařanech (tenis, volejbal, nohejbal - vzdálenost od penzionu 150m), koupání, sběr hub,výlety po okolí, cyklistika...

Zimní aktivity

skiareál Monínec (20 km od penzionu), večerní lyžování

Celoroční aktivity

Turistika a cykloturistika. Víceúčelové sportovní hřiště v Opařanech (tenis, volejbal, nohejbal - vzdálenost od penzionu 150m).

Doplňující informace o ubytování a cenách

Nedaleko Opařan se nachází: Řetězový most ve Stádleci Lázeňské město Bechyně Bechyňský zámek Lázně Bechyně Klášter v Milevsku ZOO Větrovy (kousek za Táborem, výpadovka na Bechyň) Hluboká nad Vltavou (státní zámek) Zámek Ohrada (Hluboká nad Vltavou) Zámek Orlík Hrad Zvíkov Zámek Červená Lhota Jižní Čechy a Šumava Okresní město Tábor je vzdáleno 18 km od Opařan

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj (pokoj č.4):
400 Kč / noc
Dvoulůžkový pokoj (pokoj č.1 a pokoj č.3) :
600 Kč/noc
v případě obsazení jednou osobou: 400 Kč/noc
Třílůžkový pokoj (pokoj č.2):
900 Kč/noc
v případě obsazení dvěma osobami: 700 Kč/noc
v případě obsazení jednou osobou: 500 Kč/noc
Pro všechny pokoje
dítě na pokoji do 3 let bez nároků na lůžkoviny: zdarma
dítě do 12 let: 250 Kč/noc
domácí mazlíček: 100 Kč/noc

Nepřijímáme platební karty

Ceny jsou včetně DPH 21% (nejsme plátci DPH)
v ceně je již zahrnut rekreační poplatek


Kontakt Penzion 67 Penzion 67 levné ubytování Opařany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti