Penzion U Kalábů Olšany

Olšany 11, Olšany
Kapacita: 22 osob
Cena: 175 - 400 KčPenzion u Kalábů Vám nabízí ubytování příjemné a komfortní ubytování za bezkonkurenční ceny.Stravování je zajištěno po celý den v naší nekuřácké i kuřácké restauraci kde Vám nabízíme českou kuchyni a místní speciality.Parkování je zajištěno přímo u penzionu zdarma. webové stránky:

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v obci Olšany u Rousínova. Příjezd z dálnice D1 exit Rousínov a pak směr Habrovany - Olšany. Stačí sledovat navaděče Farma Bolka polívky, které Vás dovedou až do Olšan.

Pokoje

Ubytování máme pro Vás nachystáno v apartmánech, která jsou rodinného charakteru, ve 2,3,4 a 5 lůžkových pokojích s úplným sociálním zařízením,BTV, kuchyňkou a balkónem.

Služby

Celý objekt lze využít i jako školící středisko pro firmy, klubová sportovní soustředění,zájezdy nejen pro důchodce, ale také obchodní jednání či posezení. Svatební hostiny, promoce, oslavy narozenin či životních výročí – k těmto příležitostem lze využít pěknou stylovou restauraci o kapacitě 50 osob (s BTV ), salonek (s kapacitou 30 osob) s krbem, a letní zastřešenou květinovou terasu – kapacita 40 osob, kde máme nejen jezírko s rybkami, ale také roštovací krb.A v neposlední řadě také i vinný sklípek pro 20 osob s možností ochutnávky dobrého vína.

Parkování

Parkování je zajištěno přímo u penzionu zdarma.

Stravování

Stravování je zajištěno po celý den v naší nekuřácké i kuřácké restauraci kde Vám nabízíme českou kuchyni a místní speciality.V letních měsících je možnost uspořádat roštování masa, klidně i selátka v rožništi .

Letní aktivity

Necelého půl kilometru od penzionu je soukromá stáj koní, kde nabízejí agroturistiku (projížďku na koních) přímo do terénu i nezkušeným jezdcům, (velká výhoda je, že nejezdíte pouze ve výběhu). Pod obcí Olšany se nachází obec Habrovany - cca 1,5 km, kde je možné využít nově postaveného venkovního sportovního areálu, který se dá využít pro fotbal, nohejbal, florbal, tenis, volejbal, házenou a další aktivity.Areál je ve večerních hodinách osvětlen. V rozlehlém městě Vyškov, který je od penzionu asi 12 km, se nachází nový, moderní aquapark který nabízí finskou a parní saunu, krytý plavecký areál s tobogany ústící do venkovního bazénu, s vířivou vodou, který je přístupný i celu zimu, vířivá vana, dětský koutek a mnoho dalších atrakcí. Ve Vyškově je také nově zbudovaný „Jurský Park“ s dinosaury (příjemný zážitek nejen pro ty nejmenší), který je spojený s projížďkou motorovým vláčkem po městě a končí v pěkném vyškovském Zoo koutku.

Zimní aktivity

V zimních měsících, kdy je tu spousta sněhu, je možnost jezdit na běžkách.

Celoroční aktivity

Obec Olšany nabízí mnoho typů na výlety po krásné, nezdevastované krajině a místních lesích plných hub. K vyjížďkám po značených cyklostezkách je možnost zapůjčení nových horských kol přímo na penzionu. Pro klienta můžeme zajistit odbornou a příjemnou masáž těla přímo na pokoji na masérském lůžku od profesionální masérky. Necelého půl kilometru od penzionu je soukromá stáj koní, kde nabízejí agroturistiku (projížďku na koních) přímo do terénu i nezkušeným jezdcům, (velká výhoda je, že nejezdíte pouze ve výběhu). Pod obcí Olšany se nachází obec Habrovany - cca 1,5 km, kde je možné využít nově postaveného venkovního sportovního areálu, který se dá využít pro fotbal, nohejbal, florbal, tenis, volejbal, házenou a další aktivity.Areál je ve večerních hodinách osvětlen. V rozlehlém městě Vyškov, který je od penzionu asi 12 km, se nachází nový, moderní aquapark který nabízí finskou a parní saunu, krytý plavecký areál s tobogany ústící do venkovního bazénu, s vířivou vodou, který je přístupný i celu zimu, vířivá vana, dětský koutek a mnoho dalších atrakcí. Ve Vyškově je také nově zbudovaný „Jurský Park“ s dinosaury (příjemný zážitek nejen pro ty nejmenší), který je spojený s projížďkou motorovým vláčkem po městě a končí v pěkném vyškovském Zoo koutku. V Rusínově - 3 km od penzionu je možno využít příjemného a levného clubu, který nabízí využití sauny s chladícím bazénkem a soláriem, obrovská výhoda je ta, že je jen pro Vás, bez přítomnosti cizích lidí.Zde se pořádají i diskotéky nejen pro týnejdžry, můžete si zde objednat i výtečnou pizzu a míchané drinky. V zimních měsících, kdy je tu spousta sněhu, je možnost jezdit na běžkách.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Klid venkova, krásná příroda, lesy a dobrá kuchyně Vám jistě zpříjemní Vaši dovolenou nebo jen výlet u nás na penzionu.

Celoroční ceny

Apartmán standart - 350,- Kč osoba / noc
Apartmán luxus- 400,- Kč osoba / noc
4 a více nocí = SLEVA 300,- Kč/ osoba / noc

Ceny stravování

Stravování od 30,- Kč do 150,- Kč

Slevy

Děti do 5 let Zdarma
Děti do 12 let sleva 50%

Doplňující informace o ubytování a cenách

Po dohodě možná sleva na dlouhododobé ubytování


Kontakt Penzion U Kalábů Olšany Penzion U Kalábů Olšany levné ubytování Olšany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti