Horský hotel Portáš

Nový Hrozenkov 244, Nový Hrozenkov
Kapacita: 50 osob
Cena: 400 - 600 Kč
min. delka 1 denStylový horský hotel ze 30.let minulého století přímo na hřebeni Javorníků na hranici se Slovenskem. Ubytování, restaurace, celoroční provoz. Nádherné místo téměř na samotě uprostřed horské přírody (CHKO Beskydy). Výhled na Moravskoslezské Beskydy i na slovenské hory - Kysuce, Martinské hole, Malou Fatru, Nízké Tatry.

Umístění a dostupnost objektu

Nový Hrozenkov - Vranča - hřeben Javorníků - státní hranice. V létě možnost dojetí autem a parkování pro ubytované hosty u hotelu, v zimě na parkoviště v sedle (800m) - možno objednat odvoz věcí a osob na hotel telefonicky. Autobus 3km (Vranča točna), vlak 8km (Nový Hrozenkov) - po domluvě také možnost za poplatek objednání odvozu k hotelu a zpět.

Vybavení objektu

Ubytování na pokojích Standard s vlastním soc. zařízením, také na pokojích Economy se společným soc. zařízením na patře pro více pokojů. Celodenně otevřená restaurace s širokou nabídkou nápojů a jídel i valašských a slovenských specialit. Společenská místnost s audiovizuální technikou (včetně plátna a dataprojektoru). Sauna, venkovní vyhřívaný bazén a oplocené sportovní hřiště (léto), dětské hřiště s dřevěnými atrakcemi, stolní tenis a fotbálek. Poštovna pro listovní zásilky do tuzemska i zahraničí. Venkovní posezení s ohništěm a grilem. Pokrytí v budově rychlým bezdrátovým internetem přes Wi-Fi.

Pokoje

Dvou až čtyřlůžkové pokoje. Některé pokoje (Standard) s vlastním soc.zařízením (WC, sprcha) , ostatní (Economy) se společným soc.zařízením na patrech. Na všech pokojích umyvadlo s teplou vodou. Všechny pokoje standardně vybaveny ložním prádlem, ručníky a mýdly.

Služby

Možnost platby v hotovosti v Kč nebo Eurech i bezhotovostně běžnými platebními kartami. Úschovna kol nebo lyží. Možné ubytování s pejsky. Dětský koutek a venkovní dětské hřiště.

Parkování

V létě pro ubytované hosty možný příjezd autem a parkování u hotelu.

Stravování

Celodenně otevřená restaurace s barem. Pro ubytované hosty také možnost přiobjednání polopenze, snídaně je vždy v ceně ubytování.

Letní aktivity

Křižovatka několika turistických tras, hřebenová trasa vhodná pro pěší i horskou cykloturistiku. Ideální místo pro nástup na cyklo-trailové trasy v okolí na moravské i slovenské straně. U hotelu venkovní vyhřívaný bazén, oplocené hřiště s asfaltovou plochou na tenis, nohejbal nebo volejbal. Pro děti houpačky a pískoviště. Ohniště s posezením s výhledem na hory. V širokém okolí možný sběr borůvek, malin, ostružin a hub.

Zimní aktivity

Přímo u hotelu 2 vlastní upravované sjezdovky se dvěma vleky - jedna pro děti či začínající lyžaře, druhá středně náročná. Upravovaná hřebenová trasa pro běžkaře na Kasárne (12km) přímo před hotelem. Dalších několik sjezdovek různé obtížnosti a čtyřsedačkovou lanovkou pár minut od hotelu v sousedním skiareálu Kohútka. Možnost objednání instruktora lyžařské školy a zapůjčení lyží či běžek, pro ubytované hosty hotelu se slevou.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Místo je vhodné zejména pro rodinné pobyty s dětmi, v zimě i pro menší lyžařské kursy. Možno pořádat i firemní akce a školení. Jinak také ideální pro pobyt a relaxaci v klidu horské přírody, hlavně mimo víkendy a svátky.

Celoroční ceny

Economy pokoj - 460 Kč/osoba/noc se snídaní (1 noc)
Economy pokoj - 430 Kč/osoba/noc se snídaní (2-5 nocí)
Economy pokoj - 400 Kč/osoba/noc se snídaní (6 a více nocí)
Standard pokoj - 600 Kč/osoba/noc se snídaní (1 noc)
Standard pokoj - 570 Kč/osoba/noc se snídaní (2-5 nocí)
Standard pokoj - 540 Kč/osoba/noc se snídaní (6 a více nocí)
přistýlka na některých pokojích - 250 Kč/osoba/noc se snídaní
Silvestrovský pobyt 26.12.- 1.1. - zvláštní ceník na vyžádání

Ceny stravování

polopenze: +90,-Kč

Slevy

děti 0-3 roky bez nároku na služby - zdarma
děti 3-12 let - sleva 25% z ceny pobytu
dětská postýlka - 50,-Kč/pobyt
pobyt pro skupiny nad 10 osob - smluvní slevy

Doplňující informace o ubytování a cenách

pejsek či jiné domácí zvířátko - 100,-Kč/noc


Kontakt Horský hotel Portáš Horský hotel Portáš levné ubytování Nový Hrozenkov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti