Pension Siesta

Vrchoviny 175, Nové Město nad Metují
Kapacita: 10 osob
Cena: 300 - 450 Kč
min. delka 1 denPension s rodinnou, pohodovou atmosférou stojí na kraji Nového Města nad Metují. Z oken útulných pokojů vidíte Sněžku i Černou horu, které dominují hřebenu Krkonoš i přehradu Rozkoš, přezdívanou východočeské moře. Nově vybavené pokoje i zahrada s terasou, krytým bazénem a krytou vířivkou lákají k odpočinku. K dispozici je společná kuchyň, vybavená vším potřebným.Penzion je skvěle položený jako výchozí bod pro turistické, cyklistické či běžkařské výlety všemi směry.

Umístění a dostupnost objektu

Poloha pensionu je ideální pro turistiku i cyklovýlety. Nové, dobře značené cyklostezky míří například k přehradě Rozkoš, do Ratobořic, na Kuks, přes Náchod a Jiráskův Hronov do Teplicko-adršpašských skal, do Pekelského údolí řeky Metuje nebo do Orlických hor až k velké Deštné. Přímo na soukromé parkoviště vedle penzionu lze přijet autem, autobusová zastávka je vzdálená asi 200m, vlaková zastávka asi 3 km od pbjektu.

Vybavení objektu

Pension Siesta má krytý bazén se slanou vodou, protiproudem a chrličem, zastřešenou vířivku pro pět osob, terasu s nábytkem, balkon a zahradu. Hostům je k dispozici nově vybavená kuchyňka s linkou, varnou deskou, rychlovarnou konvicí, lednicí a nádobím.

Pokoje

Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu s WC, připojení k internetu zdarma. Jsou nově zařízené s pěknými výhledy do okolí. TV má satelitní přijímač.

Služby

V recepci je možnost zakoupit základní hygienické potřeby, alkoholické i nealko nápoje, kávu presso, mapy, pohlednice, upomínkové předměty a regionální literaturu.

Parkování

Přímo u objektu je privátní parkoviště.

Stravování

Nejbližší restaurace je vzdálena 500 m, Albert a Penny také cca 500 m.

Letní aktivity

Cyklistika, turistika, autoturistika, poznávací výlety, rybaření, houbaření, koupání. V červnu pravidelně Festival české veselohry Novoměstský hrnec smíchu.

Zimní aktivity

Běžky, lyžařské vleky ve vzdálenosti od 15 km.

Celoroční aktivity

Turistika, poznávací výlety.Přímo v místě zámek, renesanční náměstí, vinotéka, kino. Relax ve vířivce.

Celoroční ceny

350 Kč /osoba a noc
v případě obsazení pokoje poze jednou osobou 450 Kč/ noc

Ceny stravování

snídaně možno dohodnout na místě dle požadavků klienta


Kontakt Pension Siesta Pension Siesta levné ubytování Nové Město nad Metují kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti