Penzion na Americe

Na Americe II, Nové Jirny
Kapacita: 14 osob
Cena: 350 - 450 Kč
min. delka 1 denUbytování vysokého standartu v moderně zařízených apartmánech a pokojích na okraji Prahy.

Umístění a dostupnost objektu

Od stanice metra černý most 9 minut jízdy po dálnici D11 směr Hradec Králové.První sjezd-úvaly,Jirny.Po průjezdu Jiren pokračujte zhruba další kilometr do obce Nové Jirny.Na začátku obce hned první odbočka vlevo již uvidíte orientační ceduli.Druhá varianta MHD autobus č.304 ,344 z konečné stanice metra černý most.

Vybavení objektu

Penzion byl nově postaven a otevřen v roce 2010.Rozlehlá zahrada cca 1800m s možností grilování,sport. vyžití, odpočinku.Soukromé parkoviště,bezbariérové apartmány pro vozíčkáře,wifi připojení k internetu.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou s wc sprchovým koutem a umyvadlem.Na každém pokoji Tv a intern. připojení, varná konvice,dvě samost. válendy nebo manž.dvojlůžko,stolek se dvěma stoličkama,skřínka na prádlo. Apartmány-koupelna se wc,umyvadlem a sprchovým koutem. Kopletně vybavená kuch. linka s plyn. sporákem a troubou, lednice s mrazákem,varná konvice.jídelní kout velký stůl,židle.Obývací prostor-rozkl.sedačka,stolek Tv s přip. k internetu. Ložnice-2 samost. válendy nebo manž.dvojlůžko,velká šatní skřínˇ,skřínka na prádlo. Jeden apartmán v přízemí má vstup na zastřešenou terasu se zahr.nábytkem a je kompletně vybaven pro pobyt vozíčkářů.rozloha tohoto apartmánu pro 6 osob je 63m +9m venk. terasa.

Služby

Snídaně možno doobjednat za poplatek.Wifi připojení zdarma

Parkování

Parkování na vlastním parkovišti zabezpečeném zdarma

Stravování

Snídaně za příplatek.V blízkém okolí restaurace,pizzerie ,obchod,cukrárna

Letní aktivity

500 metrů od penzionu je rozlehlý Klánovický les se značenými naučnými cyklostezkami.Koupaliště Klánovice 2km,úvaly 3km.Golfové hřiště Mstětice 3,5km

Zimní aktivity

Možné výlety na běžkách

Celoroční aktivity

Snadná dostupnost do centra Prahy

Doplňující informace o ubytování a cenách

V okolí penzionu jsou nádherné přírodní rezervace.

Celoroční ceny

2 lůžkový pokoj 800kč noc ,při obsazení 1 osobou 600kč. Apartmán 4 lůžkový 1600 kč noc,při obsazení do 3 osob 1400kč noc. Apartmán 6 lůžkový 2100kč noc, při obsazení do 4 osob 1800kčnoc.

Slevy

Děti do 6 let zdarma,parkování na uzavřeném parkovišti u penzionu zdarma.u plně obsazeného apartmánu na 7 nocí a více sleva 15%


Kontakt Penzion na Americe Penzion na Americe levné ubytování Nové Jirny kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti