Alex – Pension Větrný mlýn

na Penziony.cz
od roku 2009
Ruzyňská 96/3, Praha
Kapacita: 33 osob
Cena: 800 - 1900 Kč
min. delka 1 denChcete ubytování v Praze na úrovni lepších hotelů? Náš penzion nabízí příjemné, plně vybavené pokoje, uzamčené parkoviště, snídani a WI-FI v ceně.

Umístění a dostupnost objektu

Pražský hrad, historické centrum, ale i rekreační zóna Prahy a Pražský silniční okruh jsou velmi dobře dostupné jak vlastní, tak i městskou veřejnou dopravou. Nabízíme ubytování, kde najdete příjemnou atmosféru pensionu propojenou s komfortem kvalitního hotelu. Snídaně, uzamčený velký a bezpečný parking jsou a FIFI int. připojení jsou v ceně ubytování.

Vybavení objektu

Velmi kvalitní ubytování v 1 lůžkových až 4 lůžkových pokojích. Kdispozici jsou i 2 apartmá vhodná pro ubytování větších rodin, či skupin do 5ti osob. K dispozici je i tzv. Ferienwohnung - tedy byt s dvěma ložnicemi a obývákem s velkým kuchňským koutem.

Pokoje

Na všech pokojích s předsíní je vlastní koupelna a WC, lednička-minibar, SAT TV,telefon, WIFI int. připojení a pevný trezorek na cennosti.

Služby

Garantujeme minimálně *** evropský hotelový standard a hlavně čisté a pohodlné pokoje, koupelny a WC. Jistě oceníte bezpečné a snadné parkování Vašeho auta přímo v areálu pensionu. Věřte, že po příjezdu k nám najdete pension - rodinný hotel, který v reálu skutečně odpovídá tomu, na co se nyní díváte.

Parkování

Vlastní bezplatné parkoviště v uzamčeném areálu pensionu (pro motocykly zastřešený parking)

Stravování

Kvalitní snídaně je v ceně ubytování hotelového typu. Přímo naproti pensionu se nachází jedna restaurace, další tři jsou dostupné chůzí (přibližně 4 minuty)

Letní aktivity

V létě bezv koupání v přírodním parku Divoká šátka nedaleko nás - jezero i romantické koupalište

Celoroční aktivity

"turuistika" v Praze a okolí, velmi dobrá dostupnost všech důležitých turistických cílů na západ od Prahy - např. Karlštejn, Křivoklát, Karlovy Vary - viz tipy na výlet na našich stránkách

Doplňující informace o ubytování a cenách

Náš penzion Věrný mlýn je nutno vidět - podrobné pópisy jsou vždy velmi hezky napsané, ale vidět a přesvědčit se - to je jediná jistota!

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj 1000,- Kč
Dvoulůžkový pokoj 1400,- Kč
Trojlůžkový pokoj 1700,- Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1900,- Kč
Apartmá "Speciální rodinný pokoj" - 2+3 lůžka, ve dvou oddělených pokojích se společnou předsíní a sociálním zařízením) 2400,- Kč

Ceny stravování

Snídaně je v ceně pokoje.


Kontakt Alex - Pension Větrný mlýn Alex – Pension Větrný mlýn levné ubytování Praha kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti