Apartmán Hájenka

na Penziony.cz
od roku 2008
Nové Hutě 2, Nové Hutě
Kapacita: 6 osob
Cena: 280 - 350 Kč
min. delka 2 dnyApartmán Hájenka se nachází v překrásném prostředí Národního parku Šumava,ve středisku zimních sportů Nové Hutě v n.m.v.1050m.n.m. s celoročním provozem.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmán je vhodný pro individuální turistiku,cykloturistiku,pro běžecké a sjezdové lyžování,relaksační a ozdravné pobyty.Je snadno dostupný i v zimním období ze silnice Vimperk-Kvilda.

Vybavení objektu

Apartmán nabízí prostorné a kvalitní ubytování pro 6 osob.Dvě ložnice s dvěma a čtyřmi lůžky,plně vybavený obývací pokoj,prostorná kuchyně s veškerým vybavením,hala s koupelnou a samostatným wc.Součástí apartmánu je oplocená zahrada s posezením,venkovním grilem,pískovištěm a bazénkem pro děti.

Pokoje

Dvě samostatné ložnice s dvěma a čtyřmi lůžky.Prostorný obývací pokoj se sedací soupravou,televizní stěnou a jídelním posezením,kuchyně s věškerým vybavením(kuchynˇská linka,slkokeramický sporák,rychlovarná konvice,chladnička s mrazákem,jídelní stůl).Hala s koupenou a samostatným wc.

Služby

Na přání Vám zprostředkujeme relexsační masáže,jízdu na koních,tenisový kurt,

Parkování

Parkování u objektu.

Stravování

Možnost vlastního stravování.Možnost stravování v nedaleké restauraci,cca 100m od objektu.

Letní aktivity

V letním období nabízíme nepřeberné množství k pěším tůrám a cyklistickým výletům v centrální části Šumavy.Možnost ojednat tenisový kurt,relaxační masáže,solnou jeskyni,plavecký bazén ,jízdu na koních,návštěvu muzea,hradu Kašperk,Vimperského zámku a dalších.

Zimní aktivity

Apartmán v n.v.1050m.n.m. cca 200m od lyžařských vleků,dva vleky dlouhé 1000m.Objekt dobrým výchozím bodem pro běžecké tratě(cca 250 km) jsou udržovány a navazují na tratě v celém NP Šumava.Další známé středisko zimních sportů Zadov 5 km od objektu.

Celoroční aktivity

Relaxační masáže,solárium,solná jeskyně,plavecký bazén.

Letní sezóna

Apartmán - 280 Kč/osoba/den

Zimní sezóna

Apartmán - 280 Kč/osoba/den

Doplňující informace o ubytování a cenách

Silvestr 350 Kč/osoba/den


Kontakt Apartmán Hájenka Apartmán Hájenka levné ubytování Nové Hutě kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti