Ubytování U Volků

Vídeňská 125, Nová Bystřice
Kapacita: 13 osob ve čtyřech pokojích + 5 osob chata; pokoje 2+2;2;2+3;2+1 osob
Cena: 270 - 370 Kč
min. delka 1 denUbytování U Volků se nachází v malebném městečku na hranicích s Rakouskem.

Umístění a dostupnost objektu

objekt je přímo v Nové Bystřici cca 100 m od vlakového nádraží; 250 m od autobusového nádraží

Vybavení objektu

Nabízíme 4 apartmány s počtem 13 lůžek, každý apartmán má své sociální příslušenství. Společná kuchyň je vybavena: el. sporákem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, lednicí a jídelním koutem.

Pokoje

AP1 - 2+2; dva pokoje průchozí v každém jsou dvě lůžka AP2 - 2; rozkládací lůžko AP3 - 2+3 (ev.4) ; dva pokoje rozdělené chodbičkou, v jednom pokoji jsou dvě lůžka ve druhém tři lůžka (postel lze rozložit na dvoulůžko) AP4 - 2 (lze rozložit sedací soupravu); jedna místnost se samostatným soc. zařízením a kuchyňským zázemím Každý AP má samostatné sociální příslušenství

Parkování

Parkování u domu

Stravování

Stravování je možno v restauracích , kterých je v městečku cca 5.

Letní aktivity

V této lokalitě se nabízí spousta možností aktivního i pasivního odpočinku. Značené cyklotrasy, golfové hřiště, úzkorozchodná železniční dráha Jindřichův Hradec - Nová Bystřice v letních měsících je pro cestující připraven kulturní program. Koupání, opalovaní, ale také rybaření skýtá spousta rybníků nejznámějším je Osika. V nedalekém Jindřichově Hradci je plavecký bazén venkovní i krytý, kino, muzeum a zámek s bohatým kulturním programem.

Zimní aktivity

Pro milovníky zimních sportů jsou v zimních měsících upraveny běžecké trasy.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Dále nabízíme chatu. Ideální pro rodinu s dětmi.Na zahradě je ohniště, posezení na malé terase + zázemí pro děti - houpačky, trampolína. Kapacita max. 5 osob. Chata se nachází v zahradě cca 50 m od rodinného domu, zahrada je oddělena živým plotem od pozemku majitele a tak skýtá soukromý. Vybavení objektu : •kuchyň - el.sporák + trouba mikrovlná trouba rychlovarná konvice lednice jídelní kout. •sociální zařízení - koupelna se sprchovým koutem, záchod je průchozí přes koupelnu nebo ze zahrady •podkrový - 2 ložnice - v první jsou 2 lůžka, ve druhé 3 lůžka. Ložnice jsou průchozí. CENÍK : cena za objekt 1200,- Kč/noc ; cena při týdením pobytu 8000,- Kč za objekt .

Celoroční ceny

cena pobytu za 1 noc 370 Kč osoba/noc; 2 a více nocí 320 Kč za osobu/noc + 12 Kč poplatek MÚ za osobu/den
cena pobytu dítěte od 2 do 10 let 270 Kč dítě/noc
cena pobytu dítěte do 2 let bez nároku na lůžko 0 Kč


Kontakt Ubytování U Volků Ubytování U Volků levné ubytování Nová Bystřice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti