Ubytování Smrčná 53

Smrčná 53, Nová Bystřice
Kapacita: 34 osob
Cena: 400 - 400 Kč
min. delka 1 denNaše chalupa se nachází dva kilometry od městečka Nová Bystřice směrem na Nový Vojířov, ve vesničce Smrčná. Česká Kanada, Nová Bystřice a okolí nabízí krásné výhledy.

Umístění a dostupnost objektu

Naše chalupa se nachází dva kilometry od městečka Nová Bystřice směrem na Nový Vojířov, ve vesničce Smrčná. Dostupnost vlakem cca 3 km a autobusem zastávka 100m od penzionu

Vybavení objektu

Chalupa má příjemné posezení s možností vaření. Dále můžete využít zahradu s grilem (nutnost vlastního dřevěného uhlí nebo briket) a výhledem na rybník. V místě je k dispozici připojení k internetu vlastní Wi-Fi sítí.

Pokoje

Ubytovat se můžete ve dvou třílůžkových, dvou dvoulůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Každý pokoj má vlastní WC a koupelnu. Dále ve srubu pro tři až čtyři osoby.

Služby

Doprava

Parkování

U objektu

Stravování

Po dohodě

Letní aktivity

Cykloturistika, golf, koupání, houbaření

Zimní aktivity

Běžky, sjezdovka

Celoroční aktivity

pořádání různých školení a teambuildingu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

K dispozici je travnaté hřiště na volejbal, nohejbal a jiné sporty. V okolí je velké množství cyklostezek, rybníků ke koupání a rybaření a veřejné golfové hřiště. V zimním období si milovníci zimních sportů mohou vychutnat zasněženou krajinu na běžkách po množství upravených zimních běžeckých tras, cca 4 km od chalupy je sjezdovka. 2km od našeho penzionu se nachází vyhlášený golfový areál Golfresort Monachus.

Celoroční ceny

400 Kč/osoba
hradí se i nepoužitá lůžka se slevou 100 Kč/den

Slevy

Po dohodě při objednání celého objektu na týden

Doplňující informace o ubytování a cenách

Bez domácích mazlíčků


Kontakt Ubytování Smrčná 53 Ubytování Smrčná 53 levné ubytování Nová Bystřice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti