Kozojedský dvůr

Nítkovice 2, Nítkovice
Kapacita: 30 osob
Cena: 370 - 740 Kč
min. delka 1 denNově jsme opravili, dostavěli, zabydleli a oživili barokní statek z roku 1732, který pro Litenčické panství postavil zednický mistr Johann Georg Lauseker z Velehradu. Rozlehlá zemědělská usedlost i dnes vytváří zázemí pro život radostných, pracovitých lidí tak, aby z vytvořené atmosféry mohli všichni čerpat důvody, proč zde zůstávat a vracet se.

Umístění a dostupnost objektu

Kozojedský dvůr se nachází necelé 2 km od obce Nítkovice, přibližně hodinu cesty z Brna a 30 min z Kroměříže.

Vybavení objektu

Malebnému dvoru s trávníky osázenými květinami dominuje otevřený altán s letní kuchyní, grilem a udírnou a dřevěný ochoz Popelka s dvouramenným schodištěm. Hosté jsou ubytováni ve druhém a třetím podlaží pravého křídla objektu v šesti nových mezonetových apartmánech. Všechny vnitřní prostory statku jsou nekuřácké.

Pokoje

Celková kapacita je 30 hostů v šesti apartmánech. Každý apartmán pro 4+1 poskytuje samostatné ubytování dvojice a trojice a sestává ze čtyř místností. 1. Vstup a šatna (botník, skříň, věšák) 2. Koupelna a WC (umývadlo, sprcha, v prvním apartmánu vana s masážními tryskami) 3. Obytná místnost s vybavenou kuchyní (stůl, židle, sedací souprava s dvěma křesílky, komoda, kuchyňská linka, lednička, varná konvice) 4. Ložnice (manželské postele, noční stolky, peřináč) Masivní schodiště vás přivede do romantické, podkrovní ložnice. Veškerý nábytek je vyroben z dřevěného masivu.

Služby

Ubytování, oslavy, svatby, teambuildingové akce, mléčné výrobky...

Parkování

Přímo před statkem je hostům k dispozici přibližně 10 parkovacích míst.

Stravování

Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou včetně vařiče a lednice. Hosté si tedy mohou pohodlně připravit vlastní jídlo. Po domluvě je možné zajistit snídaně i hlavní jídla. K dispozici je také venkovní gril.

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, houbaření, rybaření, šipky....

Zimní aktivity

Běžky, bruslení, sjezdové lyžování na Stupavě

Celoroční aktivity

Statek se nachází v malebném údolíčku uprostřed Litenčické pahorkatiny. Okolí je protkáno sítí turistických cest a cyklostezek, které vedou i do nedalekých Chřibů. Toto prostředí je vhodné pro všechny druhy sportovních nadšenců, ale také těch, kteří rádi houbaří, nebo si rádi užívají klidu a krás přírody. Přímo u statku je malý rybník, kde je možné rybařit. Náročnějším vyhoví cca 3 km vzdálená rybářská oblast Švábka.

Celoroční ceny

Ceny se liší v závislosti na počtu osob v apartmánu a délky pobytu.

Ceny stravování

Snídaně: 80 Kč/os
Hlavní jídlo: 140 - 300 Kč/os

Slevy

Dítě do 2 let: zdarma
Dítě 2-15 roků: 50 % ceny


Kontakt Kozojedský dvůr Kozojedský dvůr levné ubytování Nítkovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti