Vinařství Maixner

na Penziony.cz
od roku 2016
Pod Dubňanskou horou, Mutěnice
Kapacita: 16 lůžek + 2 přistýlky osob
Cena: 350 - 400 Kč
min. delka 2 dnyApartmán s chatou se nacházejí nedaleko vinařské obce Mutěnice 10 km od Hodonína v oblasti nazývané "Pod Dubňansků horů".

Umístění a dostupnost objektu

Jedinečná výhoda nabízeného ubytování spočívá v tom, že je nedílnou součásti vinného sklepa. Sklep je více jak dvacet metrů dlouhý s rotundou pro pohodové sezení a s užitím si příjemné atmosféry nových sklepních prostor. Degustace, kterou je možné využít, jako součást ubytování, probíhá přímo ve sklepě s možností výběru vína přímo ze sudů či vín uložených v archivech. Sklepní prostory a přípravna před sklepem dává možnost jak individuálního koštu, tak hromadné degustace. Sklep je možné navštěvovat v jakékoli roční době, každé období má určité kouzlo a sklep je tomu přizpůsoben. Pro degustaci jsou k dispozici dle výběru sklepy dva. Jeden s kapacitou dvacet až třicet osob a druhý větší, který má kapacitu až čtyřicet lidí. Degustaci je možno provést po vzájemné dohodě jak v jednou tak i v druhém sklepu. Prostory jsou vhodné pro firemní akce, rodinné oslavy a hlavně k rekreaci, kdo chce poznávat krásy moravských vinohradů a sklepů, zámků a hradů či si jen odpočinout v tomto malebném prostředí.

Vybavení objektu

Apartmán Apartmán je nově zrekonstruovaný. V přízemí je šatna s úložnými prostory a dále koupelna se sprchovým koutem, WC a podlahovým topením. Na patře je k dispozici plně vybavená kuchyň (elektrický sporák s troubou, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) s rohovou lavicí, koupelna se sprchovým koutem, WC a společenská místnost s TV a krbovými kamny s výměníkem, sloužící k vytápění celého objektu, na pokojích a ve společných prostorách jsou také elektrické přímotopy a podlahové topení. V podkroví se nacházejí dvě oddělené ložnice. Ve vstupu do podkroví je jednolůžko a rozkládací gauč, který je možno využít jako přistýlku (jeden a půl lůžka). Chata Chata je samostatný objekt, který se nachází hned vedle apartmánu. V přízemí je sezení (rohová lavice, stůl, 2 židle) a rozkládací gauč, který může sloužit jako přistýlka. V podkroví je spaní pro 5 osob. Součástí chaty je plně vybavená kuchyňka a koupelna se sprchovým koutem a WC.

Pokoje

Šestilůžkový pokoj: 2x dvoulůžko 2x jednolůžko Čtyřlůžkový pokoj: 1x dvoulůžko 2x jednolůžko Pokojík: 1x jednolůžko + přistýlka Chata - podkroví: 5x jednolůžko + přistýlka

Parkování

Parkování pro cca 4 osobní automobily je přímo u objektu. Parkoviště je zabezpečeno kamerovým systémem.

Stravování

Možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni.

Celoroční ceny

Cena v době konání vinařských akcí 2020:
Otevřené sklepy Mutěnice (duben, květen, listopad) 6 000,- za celý objekt/noc (4 400,-/apartmán/noc, 2 000,-/chata/noc)
Burčákový pochod (říjen) 6 000,- za celý objekt/noc (4 400,-/apartmán/noc, 2 000,-/chata/noc)
Minimální délka pobytu 2 noci.

Letní sezóna

Apartmán, chata pro rok 2020:
350-400 Kč/noc/lůžko

Mimo sezónu

Apartmán, chata pro rok 2020:
350-400 Kč/noc/lůžko

Doplňující informace o ubytování a cenách

Všeobecné podmínky objednávání a hrazení služeb
Po objednání ubytování je stanovena záloha ve výši 50 % z celkové ceny objednaných služeb, způsob a termín úhrady zálohy (standardně do 10 dnů od přijetí objednávky) bude stanoven na základě dohody se zákazníkem.
Po zaplacení zálohy se stává objednávka závaznou a je provedena rezervace služeb na zákazníkovo jméno. Doplatek za pobyt bude vyrovnán po nástupu na ubytování.
Pokud záloha nebude do stanoveného termínu uhrazena, rezervace požadovaných služeb se ruší.
Vratná kauce je skládána v den nástupu na pobyt. Ve výši 3 000 Kč za apartmán a 2 000 Kč za chatu. Kauce se vrací po ukončení pobytu.
Při přespání pouze na jednu noc bude účtován příplatek + 50 Kč/lůžko (přistýlka).
Děti do 3 let ubytování zdarma. (bez nároku na lůžko).

Stornování objednávky
V případě stornování objednávky služeb zákazníkem déle než 30 dnů před jeho uvažovaným nástupem, mu bude vrácena 1/2 uhrazené zálohy na rezervaci.
V případě stornování objednávky v době kratší než 30 dnů před uvažovaným nástupem, záloha nebude zákazníkovi navrácena.


Kontakt Vinařství Maixner Vinařství Maixner levné ubytování Mutěnice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti