Autokemp Žíchovec

Hornická 656, Netolice
Kapacita: 50 osob v chatách osob
KcVáš domov během Vašeho pobytu na jihu Čech. Kemp se nachází za obcí Strunkovice nad Blanicí (u silnice Prachatice-Vodňany) v krásném prostředí u řeky Blanice. Nabízí možnosti ubytování v chatách a prostor pro stany, karavany a obytné přívěsy. V areálu kempu je v provozu restaurace, která nabízí příjemné posezení a to včetně letní terasy, přiměřený výběr hotových jídel a na spláchnutí výborné nepasterované pivo Bernard z rodinného pivovaru v Humpolci.

Umístění a dostupnost objektu

Kemp se nachází mezi obcemi Vodňany a Prachaticemi u Strunkovic nad Blanicí.

Vybavení objektu

Nabízí možnosti ubytování v chatách (10 chat - každá chata 5 lůžek) a prostor pro stany, karavany a obytné přívěsy.

Pokoje

5-tilůžkové chaty, každá chata má zastřešenou verandu, vlastní WC, hlavní místnost, ložničku a kuchyňku s kuchyňskou linkou a tekoucí pitnou vodou. V každé chatě je lednice. Parkování je vedle chaty.

Služby

Ubytování a stravování

Parkování

U chaty, u stanu.

Letní aktivity

Sezónní kemp - červenec, srpen

Doplňující informace o ubytování a cenách

Přímo v areálu autokempu je od července nově zrekonstruované minigolfové hřiště. V blízkosti se nachází autobusová zastávka, vlaková zastávka, obchody a tenisové kurty (Strunkovice nad Blanicí). Krásné pěší turistické trasy i cyklotrasy - Šumava (řeka Blanice, Husinecká přehrada, zámek Kratochvíle, zřícenina hradu Helfenburg, ...). Na letišti ve Strunkovicích nad Blanicí (cca 2 km od kempu) je možné mimo jiné objednat vyhlídkový let a milovníci adrenalinu si přijdou na své při tandemovém seskoku.


Kontakt Autokemp Žíchovec Autokemp Žíchovec levné ubytování Netolice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti