Aben & Hana penzion

na Penziony.cz
od roku 2011
nám. Svobody 79, Modřice
Kapacita: 18 osob
- 2 Kč
min. delka 1 denSpokojenost a pohodlí našich hostů je pro nás nejdůležitější. Proto dbáme, aby pokoje byly pohodlně zařízené, všechny vnitřní prostory vkusně upravené, aby v letních měsících mohli posedět v prostorách atria, aby bylo všude čisto. Ráno připravíme vydatnou snídani, večeři dostanou v nedaleké restauraci. K dispozici máme mapy města Brna a okolí, poradíme kam na výlety.

Umístění a dostupnost objektu

Náš penzion je v provozu již od roku 1991. Nabízí ubytování při pracovních cestách, návštěvách brněnských veletrhů (BVV), nákupech v blízkých obchodních a zábavních střediscích OLYMPIA, AVION PARK a dalších. Můžete jej využít také při turistických výletech a návštěvách historických památek a zajímavostí v naší blízkosti - brněnská přehrada, slavkovské bojiště s Mohylou míru, propast Macocha, zámek Lednice a další. Není daleko ani k závodnímu okruhu GRAND PRIX (GP). Kolem penzionu vede linka MHD, která vás dopraví k železničnímu nebo autobusovému nádraží v Brně. Železniční stanice je i v místě, v dosahu jsou dálnice D1 a D2, letiště Brno. Někteří hosté využívají i sportovní příležitosti dosažitelné v místě - tenis, bowling, cyklostezky, atd.

Pokoje

Pro naše hosty máme připraveny dvou a třílůžkové pokoje. Není problém zvýšit kapacitu některých pokojů přistýlkami. Ubytujeme i jednotlivě hosty. Pokoje jsou zařízeny pro pohodlné přenocování jednodenní i vícedenní. Přístup na internet - WiFi - je zdarma.

Parkování

Vlastní osvětlené parkoviště před domem

Letní sezóna

V době GRAND PRIX a veletrhů bývají ceny dočasně upravené
Od 6.10. do 11.10. 2019 je cena dvoulůžkového pokoje 2.060 Kč (80 €) /1 noc, třílůžkového pokoje 2.400 Kč (94 €)/ / 1 noc. Snídaně 80 Kč (3 €) / osobu.

Ceny stravování

Snídaně - 70,-Kč/osoba

Doplňující informace o ubytování a cenách

V době veletrhů nebo Grand Prix mohou být ceny upraveny


Kontakt Aben & Hana penzion Aben & Hana penzion levné ubytování Modřice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti