Retropark Sejfy

Mladé Buky 319, Mladé Buky
Kapacita: 150 osob
Cena: 100 - 1900 Kč
min. delka 1 denRETRO PARK SEJFY - Vítejte nám! Areál byl otevřen v létě 2002 po náročné rekonstrukci a nyní nabízí ideální podmínky pro strávení klidné dovolené, zajištění pracovního zasedání či pořádání tréninkových táborů a škol v přírodě.

Umístění a dostupnost objektu

Areál se nachází na rozsáhlém pozemku přirozeně ohraničeném lesem, 1 km od hlavní komunikace Trutnov - Pec pod Sněžkou, uprostřed panenské přírody přímo v zóně Krkonošského národního parku.

Vybavení objektu

Ubytování lze nabídnout v několika kategoriích, což nám umožňuje uspokojit jak náročné klienty, tak zákazníky, kteří hledají kvalitní, ale dostupné ubytování.

Pokoje

Kategorie ubytování : Retro Hotel – hlavní budova A 3 x mezonetový pokoj (2 x pro 6 osob – dole 4 lůžka, nahoře 2 lůžka, 1 x pro 5 osob – dole 3 lůžka, nahoře 2 lůžka), sprcha/WC, TVSAT B standardní pokoje 2/2, 2/3, umyvadlo T/S, sprcha/WC na patře pro tyto pokoje Park Bungalov – bungalovy a chaty v areálu C 3 x samostatný vytápěný bungalov 4+1, sprcha/WC, TV, krbová kamna, malá terasa D 5 x pokoj v dřevěných vytápěných bungalovech, sprcha/WC, palandy 1 x 4+2 (2 pokoje), 1/6, 3/8 E 20 x chata pro 4 osoby, dřevěná, nevytápěná, osvětlená, sprcha/WC v areálu Obyvatelné v období květen až září, vlastní spací pytel nutný.

Služby

- pobytová taxa - v zimě skibus zdarma - doprava zavazadel od vlakové či autobusové zastávky Mladé Buky zdarma - v létě 1 x grilovací večer (při pobytu min. 7 nocí s polopenzí) - použití venkovního bazénu (50 m) zdarma - parkoviště zdarma (u chat E možnost parkování přímo u chat) - využití sportovišť

Parkování

Parkování přímo před hotelem.

Stravování

Možnost celodeního stravování

Letní aktivity

Školní výlety, školy v přírodě a letní tábory Nabízíme jak sportovní vyžití, tak možnost výletů do okolí i s průvodcem. V areálu je bazén, plážový volejbal, nohejbal, stolní tenis, jízdy na čtyřkolkách. Večer můžete posedět u táboráku. Výlety do okolí – Černá hora, Sněžka, vojenská pevnost Stachelberg, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Bobová dráha ve Špindlerově Mlýně nebo v Harachově – chystá se i výstavba v Mladých Bukách.

Zimní aktivity

LYŽAŘSKÝ AREÁL Lyžařský areál SKI PARK Mladé Buky 2 km od Retro Parku patří mezi dynamicky se rozvíjející lyžařská střediska východních Krkonoš. Jsou zde vleky se sjezdovkami pro střední a více pokročilé a jeden vlek se sjezdovkou pro začátečníky či děti. Snowboardisty potěší speciální U-rampa. Areál je zasněžován technickým sněhem, takže je zde jistota sněhové pokrývky i při nedostatku sněhu. Areál nabízí také večerní lyžování

Letní sezóna

Hotel. pokoj - od 350 Kč/osobu
Apartmán - 1600 Kč/noc
Bungalov - 1900 Kč/bungalov (max. 5osob)
Vícelůžkové pokoje v turistické ubytovně - od 180,-Kč/osobu
Táborová chatka -500 Kč/noc
Skupinové slevy - od 100,-Kč/noc/osoba

Zimní sezóna

Hotel. pokoj - od 350 Kč/osobu
Bungalov - 1900 Kč/noc
Apartmán - 1800 Kč/noc

Ceny stravování

snídaně 75,-Kč
polopenze 160,-Kč
plnápenze 240,-Kč

Slevy

Děti do 2 let zdarma, do 8 let poloviční cena


Kontakt Retropark Sejfy Retropark Sejfy levné ubytování Mladé Buky kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti