Penzion Boháček

Mladé Buky 439, Mladé Buky
Kapacita: 22 osob
Cena: 450 - 650 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Boháček se nachází ve Svobodě nad Úpou v malebném koutě Krkonoš. V blízkosti přírody, kde šumí řeka Úpa a pasou se koně, budete mít zajištěn odpočinek od spěchu všedních dní.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Boháček se nachází ve Svobodě nad Úpou - Mladých Bukách, v malebném koutě Krkonoš. V blízkosti přírody, kde šumí řeka Úpa a pasou se koně, budete mít zajištěn odpočinek od spěchu všedních dní. Penzion je umístěn 50 m od hlavní silnice.

Vybavení objektu

Penzion má kapacitu 22 míst. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje, 3 třílůžkové pokoje a 1 apartmán. Apartmán má předsíňku, obývací pokoj, balkón, WC a vanu. Ostatní pokoje mají balkón, předsíňku, WC a sprchový kout. Všechny pokoje mají TV. Wifi je v celém penzionu - zdarma. V penzionu je restaurace s krbem, tanečním parketem a výhledem na jezdeckou halu. Z restaurace je možné jít na zahrádku, odkud je vidět na venkovní jízdárnu a výběhy.

Pokoje

Apartmán má obývací pokoj, ložnici, předsíňku, balkón, WC a vanu. Ostatní pokoje mají jeden pokoj, předsíňku, balkón, WC a sprchový kout. Všechny pokoje mají TV. Wifi je v celém penzionu - zdarma.

Služby

Nabízíme vyjížďky na koních do přírody i pro úplné začátečníky. Od jara do podzimu poskytujeme hipoterapii a hiporehabilitaci. Možnost vození dětí na menších koních.

Parkování

Parkování je u penzionu v uzavřeném areálu.

Stravování

snídaně a polopenze

Letní aktivity

Vyjížďky na koních, pěší tůry, lanový park, cyklistika, houbaření, památky.

Zimní aktivity

V zimě můžete navštívit 2 km vzdálenou sjezdovku v Mladých Bukách a Janských Lázních. Další lyžařské areály jsou vzdáleny do 10 km. Do lyžařských středisek jezdí skibusy z autobusového nádraží, které je 600 metrů od penzionu. V okolí jsou upravené běžecké trasy. V Trutnově (10 km) je zimní stadion.

Celoroční ceny

390,-Kč osoba/ noc, bez snídaně

450,-Kč osoba/ noc, se snídaní

550,-Kč osoba/ noc, polopenze

Zimní sezóna

Silvestrovský týden:

430,-Kč osoba/ noc, bez snídaně

490,-Kč osoba/ noc, se snídaní

650,-Kč osoba/ noc, polopenze

Doplňující informace o ubytování a cenách

Upozorňujeme, že penzion nemá samostatnou kuchyňku na vaření.

Pes: 50,-Kč/ den

DĚTI DO 10 LET ZA POLOVINU CENY


Kontakt Penzion Boháček Penzion Boháček levné ubytování Mladé Buky kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti