Ubytování Tunka

na Penziony.cz
od roku 2007
Vranové 1.díl, čp.34, Malá Skála
Kapacita: 12 os/objekt/6 os/apartm. osob
Cena: 300 - 500 Kč
min. delka 2 dnyNabízíme k ubytování tři objekty bez přítomnosti majitele, umístěné v klidné části obce Malá Skála, turistický region Český ráj. Ubytování v Malé Skále tvoří Apartmány I. (kapacita 12 lůžek), Apartmány II. (kapacita 10 lůžek) a Domek (kapacita 6 lůžek) které jsou určeny k celoroční rekreaci, s možností parkování přímo u domu, posezení na zahradě a grilování. Úschova kol zajištěna.

Umístění a dostupnost objektu

Malá Skála leží na okraji Českého ráje, je vzdálena 8km od Turnova směrem na Harrachov (silnice E 65). Z Prahy cesta autem trvá přibližně 80min. Objekt se nachází nedaleko řeky Jizery, v klidné a málo frekventované části obce.

Vybavení objektu

APARTMÁNY I. Nový apartmánový dům byl uvedený do provozu v roce 2012, je rozdělený na dva zrcadlově řešené apartnámány, každý apartmán má samostatný vchod, kapacitu 6 lůžek a rozměr 70 m2. Dům je umístěný v obci Malá Skála přímo mezi Suchými skalami a Pantheonem. - apartmán "S" (2 – 6 osob) Přízemí – předsíň s WC, obytná místnost, kuchyňský kout, jídelní kout, sedací souprava, televize, akum. a krbová kamna, vstup na zahradu. Patro – 3 x ložnice (3x2 lůžka), prostorná koupelna s WC. Okna jsou orientovaná na dominantu obce Malá Skála – Suché skály. - apartmán "P" (2 – 6 osob) Popis totožný s apartmánem "S", pouze okna jsou orientovaná na skalní útvar Pantheon. Pro oba apartmány je k dispozici velká oplocená zahrada (cca 1.600 m2), s možností parkování za plotem. Na zahradě je postavena zastřešená pergola z části uzavřená, určená pro úschovu kol a druhá část je otevřená, možnost venkovního posezení, pískovcový gril a dětské pískoviště. APARTMÁNY II. -apartmán A (2 – 5 osob). Přízemí - obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová kamna. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), koupelna s WC. -apartmán B (2 – 5 osob). Přízemí – obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV ( SAT ), krbová kamna a vchod na venkovní terasu. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice ( 2 + 3 lůžka ), vchod na balkón, koupelna s WC. Domek - chalupa pro 2–6 osob. Objekt se nachází v blízkosti domu majitele. V přízemí je obytná místnost s vybaveným kuchyň. koutem ( lednice, rychlovar. konvice, překapávač, dvouplotýnkový vařič, nádobí ), kachlová kamna, sezení, eventuálně spaní pro dvě osoby. V předsíni je koupelna s WC. V horním patře je ložnice – 4 lůžka. Možnost posezení před domkem, grilování.

Služby

APARTMÁNY I. Pro oba apartmány je k dispozici velká oplocená zahrada (cca 1.600 m2), s možností parkování za plotem. Na zahradě je postavena zastřešená pergola z části uzavřená, určená pro úschovu kol a druhá část je otevřená, možnost venkovního posezení, pískovcový gril a dětské pískoviště. APARTMÁNY II. Posezení na zahradě pro oba apartmány, možnost grilování a uschování kol. DOMEK Možnost posezení před domkem, grilování.

Parkování

Parkování je možné přímo u domu za plotem.

Stravování

Možnost vlastního vaření, vybavený kuchyňský kout. - lednice, rychlovarná konvice, překapávač, dvouplotýnkový vařič, nádobí (sklokeramická deska, mikrovlná trouba - Apartmány I.).

Letní aktivity

Sportovní vyžití - v létě máte možnost využít tenisové a volejbalové kurty (vzdálené 200m), koupání v řece Jizeře 150m, městské koupaliště Železný Brod 7km, plavecký bazén s tobogány v Jablonci n./N. 15km a Liberci 20km. Zájemci mohou využít služeb Žluté plovárny, která půjčuje kola a sport.náčiní, provozuje lanové centrum, zajišťuje rafting i možnost slézání blízských masivů pod odborným dohledem. Infoshop Vejměnek nabízí kvalitní informace všeho druhu, prodej regionálních produktů, půjčovnu koloběžek anebo posezení u jedinečné kávy, či vína z Moravy. Okolí Malé Skály je ideální jak pro pěší turistiku (zříceniny -Vranov,Frýdštejn,Rotštejn, skalní města - Chléviště, Drábovna, Klokočské skály, Suché skály, atd.), tak i pro cykloturistiku - cyklobusy.Za nepřízdnivého počasí možnost pronájmu víceúčelové haly přímo v Malé Skále.

Zimní aktivity

V zimě lze využít nedalekých svahů a vleků k lyžování. Koberovy 6km, Kozákov 10km, Zásada 15km, Ještěd 20km, Bedřichov 25km, Harrachov 40km

Celoroční aktivity

Kulturní vyžití - v Malé Skále je kino Androvna, stálá expozice J.Jíry v galerii Boučkův statek a v letních měsících jsou zde časté vernisáže různých umělců. V nedalekém Jablonci n./N. jsou kina, divadlo a Klub Na Rampě, ve kterém je bohatá nabídka hudebních, cestopisných a jiných programů. V Liberci je možné navštívit Babylon - centrum zábavy pro děti, ZOO či botanickou zahradu. Za návštěvu stojí i zámek Sychrov, Hrubá Skála, nebo hrad Kost, Valdštejn, aj.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V Malé Skále je k dispozici vlak, autobus, pošta, restaurace, bowling. Nedaleký Železný Brod a Turnov nabízejí další služby jako banka, bankomat, fitness, taxi atd...

Letní sezóna

O prázdninách pouze týdenní pobyty So-So, letní sezóna od 1. června do 30. září

Doplňující informace o ubytování a cenách

200,-Kč - 350,-Kč/os/den podle počtu ubytovaných osob


Kontakt Ubytování Tunka Ubytování Tunka levné ubytování Malá Skála kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti