Penzion Neco

Malá Skála-Vranové 1.díl 54, Malá Skála
Kapacita: 73 osob
min. delka 1 denNáš penzion se nachází přímo v centru obce Malá Skála v srdci Českého Ráje a nabízí ideální zázemí nejen pro milovníky pěší a cykloturistiky, ale i pro zájemce o kulturu, historii a místní folklor. Nabízíme příjemné ubytování pro jednotlivce, rodiny s dětmi, školní skupiny, sportovní kluby či firemní klientelu.

Umístění a dostupnost objektu

V centru Malé Skály, 100 m od hlavní silnice Praha - Harrachov. Autobusová i vlaková zastávka jsou vzdáleny 5 minut chůze.

Vybavení objektu

Bar a jídelna se společenskou místností, WI-FI v celém objektu, vybavená kuchyňka s posezením v turistické části, stolní fotbal, šipky, dětské hřiště, venkovní altánek s posezením, grilem, stolním tenisem a lezeckou stěnou, půjčovna kol a kánoí, úschovna sport. potřeb.

Pokoje

Penzion nabízí dva typy ubytování. V prvním patře se nachází celkem 6 apartmánů různých velikostí (3 – 8 lůžek) s celkovou kapacitou 30 lůžek. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, televizi a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí. Většina apartmánů má balkon nebo terasu. V přízemí je k dispozici turistická část, kde najdete vícelůžkové pokoje s celkovou kapacitou až 40 lůžek. Pokoje jsou jednoduše a prakticky zařízeny a mají společné sociální zařízení. Pro hosty je v této části penzionu k dispozici plně vybavená kuchyňka (nádobí, sporák, lednička, mikrovlnná trouba), televize a posezení s kapacitou 20 míst.

Služby

Příprava a realizace sportovních programů pro rodiny s dětmi, firmy, jednotlivce i skupiny (skalní lezení, pěší a cyklistické výlety s průvodcem, kanoistika, lukostřelba,…). Půjčovna a úschovna horských kol. Zajištění dopravy minibusem nebo osobním vozem. Pronájem společenské místnosti na pořádání oslav, večírků apod. Zajištění cateringových služeb. Zajištění pronájmu multifunkční haly. Zajištění pronájmu školního atletického stadionu.

Parkování

V blízkosti objektu.

Stravování

Ubytování se snídaní, pro skupiny možnost polopenze či plné penze.

Letní aktivity

Pěší turistika, cyklistika, horolezectví, kanoing, rafting, koupání, jízda na koni, atletika, tenis, fotbal. Florbal, basketbal, volejbal (multifunkční hala).

Celoroční aktivity

Pěší turistika, cyklistika, horolezectví. Tenis, fotbal, florbal, basketbal, volejbal (multifunkční hala).

Doplňující informace o ubytování a cenách

Nekuřácké prostředí, zvířata akceptována.

Celoroční cenyKontakt Penzion Neco Penzion Neco levné ubytování Malá Skála kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti