Hotel Vila Viola

Bílá čtvrť 431, Luhačovice
Kapacita: 26 osob
Cena: 1690 - 3390 Kč
min. delka 1 denVILA VIOLA je funkcionalistická vila z roku 1929, moderně zrekonstruována v roce 2013 a uvedena do provozu na jaře 2014.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel VILA VIOLA**** se nachází v klidné východní části Luhačovic, v památkově chráněné Bílé čtvrti. Svou výhodnou polohou umožňuje návštěvu oblíbené lázeňské kolonády i centra Luhačovic (5 minut chůzí) i klidné procházky v přilehlém parku s pramenem Aloiska.

Vybavení objektu

9 dvoulůžkových pokojů, 2 studia a 1 apartmán výtah pro 4 osoby celková ubytovací kapacita je 30 osob pokoje nabízí širokou variabilitu dle požadavků hostů jako je orientace pokoje, možnost terasy či balkonu, dřevěné podlahy, klimatizace, velikost postelí, možnost přistýlky, vybavení koupelen apod. Vila má vlastní wellness vybavené finskou saunou, masážní vanou a relaxační místností

Pokoje

Nabízíme ubytování v luxusních dvoulůžkových pokojích (21 až 29 m2), studiích (28 m2) a apartmánu (60 m2). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem případně vanou. K dispozici je kvalitní hotelová kosmetika a na požádání župan a pantofle. Pokoje jsou vybaveny designovým nábytkem s dostatkem úložných prostorů, minibarem, trezorem a rychlovarným setem s kávou a čajem. Studia jsou vybavena kuchyňskou linkou, jídelním stolem a dřevěnou podlahou (doporučujeme pro alergiky). Část pokojů je vybavena individuální klimatizací.

Služby

Nabízíme možnost odpočinku a relaxace v našem novém wellness klubu. Naleznete zde finskou saunu, hydro-masážní vanu, relaxační místnost. Pro zájemce nabízíme širokou nabídku masáží a aromaterapií.

Parkování

vlastní parkovací místa přímo u hotelu hlídané kamerovým systémem


Kontakt Hotel Vila Viola Hotel Vila Viola levné ubytování Luhačovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti