Hotel Radun

Bílá čtvrť 447, Luhačovice
Kapacita: 36 osob
Cena: 1130 - 1560 KčV hotelu Radun se snažíme zachovat tradiční hodnoty, které jsou pro nás dodnes důležité a které nám umožňují ve spojení s novými moderními prvky Vám nabídnout opravdový "odpočinkový zážitek". Navazujeme na prvorepublikovou slávu Radunu a pokračujeme v tradici rodinného, útulného a zároveň luxusního prostředí. Těšíme se na Vás!

Umístění a dostupnost objektu

Přímo u pramene Aloiska, u smíšeného lesa, v syté zeleni, na tiché komunikaci, na volném slunném prostranství, a přitom v těsné blízkosti centra, 3 minuty k poštovnímu paláci a do ruchu večerní společnosti, 7 minut k tenisovým dvorcům a na kolonádu, přímo u nové kryté Městské plovárny.

Služby

- stravování - ubytování - masáže - ostatní

Parkování

Parkovací místo zajišťujeme za 36,-Kč/den.

Stravování

V restauraci nově zrekonstruovaného rodinného hotelu Radun naleznete příjemné a útulné nekuřácké prostředí s výtečnou kuchyní a ochotným personálem. Máte zde možnost ochutnat vynikající pokrmy připravené vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Rádi Vám doporučíme několikachodové Labužnické polední menu za velmi příznivou cenu, případně si vyberete z jídelního lístku, který se bude měnit a přizpůsobovat aktuální sezóně. Vinný lístek, který zahrnuje průřez prestižním moravským vinařstvím, již pouze umocní Váš gastronomický zážitek. Naši speciálně proškolení baristé Vám s náležitou péčí a dle současných trendů připraví prémiovou italskou kávu COVIM. Přijďte se přesvědčit a vychutnat skutečnou gastronomii.


Kontakt Hotel Radun Hotel Radun levné ubytování Luhačovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti