Hotel Avicenum Wellness

Lučany nad Nisou 33, Lučany nad Nisou
Kapacita: 80 osob
Cena: 490 - 560 Kč
min. delka 1 denHorský hotel Avicenum Wellness leží v nadmořské výšce 770 m.n.m. v překrásné krajině uprostřed Jizerských hor. Hotel nabízí ubytování ve 20 prostorných pokojích s celkovou kapacitou 80 lůžek, je ideální jak pro dovolenou na jaře, v létě, na podzim i v zimě, tak pro firemní akce uvnitř i venku.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází v Horních Lučanech, téměř na samotě, ale přece blízko města Jablonce nad Nisou. Od Prahy 100 km severně (1h 10min pohodlně po dálnici). 7km od Jablonce, 15km od Liberce, 22km od hranice s Německem, 25km od hranice s Polskem.

Vybavení objektu

Hotel disponuje konferenčním sálem, restaurací, venkovní terasou a vinárnou. Přímo v areálu je k dispozici wellness: Solná sauna, solná jeskyně, hydromasáže, masáže klasické, solárium, tělocvična. Tenisový kurt, kulečník. Hotel je plně bezbariérový.

Pokoje

Pokoje: 2 lůžkový, 3 lůžkový, 4 a pěti lůžkové. Vybavení: Koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, Telefon, SAT, WiFi

Služby

Wellness a relaxační programy, velký výběr procedur, služeb. Firemní akce, sportovní soustředění, svatby, rodinné oslavy. Pobyty pro tělesně postižené.

Parkování

Parkoviště i dostatek parkovacich míst před hotelem i pro BUS.

Stravování

Snídaně - formou švédského stolu. Volitelně: Polopenze, plná penze.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Okolí hotelu umožňuje velmi bohatý Sportovní program: Značené trasy na kola a běžky u hotelu, lyžařská střediska v blízkém okolí, Bukovka, Josefův Důl, Bedřichov, Severák, Albrechtice-Tanvaldský špičák, Desná, dále pak i Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Jablonec nad Jizerou.

Celoroční ceny

Ceny od 490 Kč !!

Ceny stravování

polopenze: 150 Kč
plná penze: 240 Kč

Slevy

Děti ve věku 3-12 let 40% sleva z celkové ceny.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Skupiny nebo firemní akce - individuální výpočet ceny.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma
Poplatek za domácí zvíře: 90 Kč / den
Rekreační poplatek 14 Kč / den / dopsělá osoba. Poplatek není zahrnut v ceně.
Od platby jsou osvobozeni držitelé ZTP-P průkazů a jejich průvodci.
Dále osoby mladší 18 let a starší 70 let.


Kontakt Hotel Avicenum Wellness Hotel Avicenum Wellness levné ubytování Lučany nad Nisou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti