Chata U Maxe

Horní Maxov 182, Lučany nad Nisou
Kapacita: 15osob + přistýlky osob
Cena: 180 - 300 Kč
min. delka 1 denStylová chata s kapacitou 14-16 osob (moderní koupaliště 2km). Vlastní stravování. 6 ložnic s vlastními mycími kouty, jídelna, spol. místnost, 3x soc. zařízení. Absolutní soukromí, vlastní parkoviště, gril, ohniště, klid. Cyklotrasy, bazény, krásné koupání v jablonecké přehradě. Pro jednotlivé rodiny i party.

Umístění a dostupnost objektu

Chata se nachází ve výšce 780 m.n.m. s krásným výhledem do okolí. Les, louka a velká zahrada pod chatou zajistí bezpečí pro vaše děti, soukromí a klid. Autem i v zimě přijedete a zaparkujete zdarma přímo u objektu na vlastním parkovišti. Všechny prostory chaty jsou nekuřácké. Bezpečná garáž pro kola je k dispozici.

Pokoje

V přízemí jsou dva pokoje, 5 lůžkový a 2 lůžkový, zde je také koupelna s vytápěnou podlahou, 2x sprcha a 2x umyvadlo. V dalším patře je společenská část, kde najdete kuchyň, jídelnu a společenskou místnost s velkou LCD TV obrazovkou a DVD přehrávačem. Odtud je vstup na terasu s výhledem a posezením orientovaným na jih. Všechny pokoje v 1. a 2. patře mají krásný výhled na Ještěd. V 1. patře jsou pro vás připraveny 3 pokoje: 2x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový. V podkroví je 2 lůžkový pokoj s krásným výhledem na Ještěd. Každý pokoj má vlastní mycí kout s umyvadlem a teplou a studenou vodou

Parkování

Parkování zdarma přímo u objektu.

Stravování

K dispozici je sklokeramická deska s horkovzdušnou troubou, jeden elektrický sporák, 2 chladničky, mrazák, mikrovlnná trouba, rychlovarné konvice. Nádobí stačí i pro 20 osob. Pokud se vám nechce vařit, můžete se najíst i v restauracích v blízkém okolí. Vyhlášená restaurace Jizerských hor U Toníčka je 500m od chaty.

Letní aktivity

V letním období můžete na zahradě využít venkovní posezení s grilem a ohništěm. K dispozici jsou ještě další relaxační kouty s lavičkami a příjemným posezením. Klid a soukromí zaručeno. Cyklotrasy: Nabízíme výběr z několika možných cyklotras a cyklostezek, Jizerské hory nabízejí mnoho variací cykloturistických výletů, od velmi lehkých cyklotras, vhodných pro děti i dospělé až po velmi náročné cyklotrasy pro skutečné „bikaře“ Turistické trasy: Vzhledem k umístění jsou turistické trasy po vrcholcích Jizerek v blízkosti. Nádherné výhledy na Krkonoše a Ještěd jsou „za humny“. Rozhledny Jizerských hor: Slovanka 1km, Královka 5km, Bramberk 2km, Černá Studnice 6km. Koupání: Moderní koupaliště s občerstvením Lučany 2km, jablonecká přehrada 8km, bazén s tobogány Jablonec nad Nisou 8km, Aqapark Liberec 15km.

Zimní aktivity

Díky poloze nemusíte za sportovními zážitky příliš daleko. Ve vzdálenosti 1-6 km leží hned 3 největší jizerskohorské lyžařské areály Severák, Bedřichov a Tanvaldský Špičák. Pro běžkaře je připraveno 90 km udržovaných tratí Jizerské magistrály. Běžkařské trasy: Nástup na Jizerskohorskou magistrálu je 200m od naší chaty. Běžkařské trasy jsou udržované po celou sezónu a vzhledem k poloze bývají sněhové podmínky více než dobré. Lyžařské vleky: Severák 1km, Bedřichov 4km, Tanvaldský Špičák 5km. Noční lyžování, půjčovna sport. potřeb, snowpark, lyžařská školička je samozřejmostí v každém areálu

Letní sezóna

200,-Kč osoba/noc
K ceně se započítává poplatek Obecnímu úřadu 14,- Kč/den za dospělou osobu, děti jsou od poplatku osvobozeny.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma. Parkovací místa jsou v ceně pobytu.
Možnost vzít s sebou svého domácího mazlíčka.

Zimní sezóna

250,-Kč osoba/noc

Mimo sezónu

mimosezona u pobytů min. na 5 nocí - 10%, slevy pro kolektivy 10%


Kontakt Chata U Maxe Chata U Maxe levné ubytování Lučany nad Nisou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti