Chalupa Barbora

Lučany nad Nisou 269, Lučany nad Nisou
Kapacita: 30 osob
Cena: 150 - 280 Kč
min. delka 1 denChatu Barboru naleznete v Jizerských horách na jižním svahu kopce Krásný. Mezi Horním Maxovem a Lučany nad Nisou. Chata Barbora je místem vzácného klidu. Ideální pro relaxacim rekreaci a víkendové pobyty i s malými dětmí nebo domacími mazlíčky s možností výletů do okolí. Jen 300m pod kamennou rozhlednou Bramberk. V blízkosti je farma tažných psů Husky s možností exkurze. Koupaliště, lyžařské vleky. Ideální jako místo sportovních soustředění nebo pro školy v přírodě. V její blízkosti jsou dvě další hospodářské budovy v jedné je multifunkční hala 45m2 určená pro sportovní aktivity jako např. pingpongová herna. Celková kapacita chaty je 50 lůžek. Nachází se na samotě uprostřed lesů. Takovéto soukromí je zárukou klidu a kvalitního odpočinku. Chata Barbora se nachází v turisticky vyhledávané oblasti CHKO Jizerské hory nedaleko rozhledny Bramberk, Jizerské magistrály a sjezdových tratí v areálech Ski Ještěď, Tanvaldský Špičák, Bedřichov a Severák.

Umístění a dostupnost objektu

Z Prahy po dálnici přijedete do Jablonce nad Nisou, který projedete stále směr Tanvald. První vesnice za Jabloncem n N. jsou Lučany nad Nisou. Asi 50m za značení obce Lučany nad Nisou sjedete vlevo a pojedete cca 0,5 km. Na rozcestí před chatou Agáta odbočíte doprava na stoupající lesní cestu, kterou pojedete cca 2 km přímo k horské chatě Barbora viz plánek ve fotogalerii. V zimním období doporučujeme zvolit cestu přes Horní Maxov viz plánek ve fotogalerii vhodné je přibalit do vozidla sněhové řetězy. Další volnočasové aktivity: projížďky na koních, snow bike (www.jankopka.cz), LARP, lanparty, Warhammer, festivaly, workshopy, letní a zimní soustředění pro sportovní kluby a zájmové spolky Okolí chaty je propletené turistickými stezkami a cyklotrasami. I pro pejskaře je zde možnost pěkných procházek a výletů. Pro rodiny s dětmi a začínající snowbordisty je cca 400m od chaty připravena sjezdovka se snowparkem a nočním lyžováním.

Vybavení objektu

Koupelny a sociální zařízení jsou umístěny v přízemí a v 1.patře hlavní budovy. Hostům je k dispozici kuchyň, jídelna s barem a společenská místnost s deskovými hrami a knihovnou. Domácí zvířata mají pobyt zdarma. Rekreační poplatek je zahrnutý v ceně. Popis objektu: 12 pokojů, 50 lůžek 360m2 obytné a užitné plochy 13.000m2 zahrada a louka 4x WC, 3x sprcha, 1000l bojler na horkou vodu Bar s výčepním zařízením, 2 pípy Plně vybavená kuchyň (lednice, sporák, myčka) Parkování u domu (12míst), u lesa (10míst, vzdálenost 1km) Nabízíme ubytování v soukromí ve 2-5 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou až 50 osob. pokoje od 190,-Kč na osobu/noc; v topné sezóně (1.září - 31.května) od 200,-Kč na osobu/noc u vícedenních pobytů a skupin poskytujeme slevy možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni obchod / smíšené zboží v Lučanech nad Nisou (1km), supermarket Tesco v Jablonci nad Nisou (5km)

Pokoje

Pokoje o kapacitě 2 až 5 lůžek vybavené nočními stolky lampičkou a židličkami na sezení. Všechny pokoje jsou pokryté Wifi zdarma.

Služby

pronájem kuchyně, baru, k dispozici klubovna, půjčovna sportovního náčiní

Parkování

až 25míst

Stravování

snídaně, po domluvě obědz a večeře

Letní aktivity

Procházky, cykloturistiky, bazén, HTC tréninky, poznavání české fauny a flory, koupaliště 1km, farma tažných psů Husky 1km s možností exkurze, rozhledna Bramberk 300m, rozhledna Slovanka 2,5km, Josefodolská přehrada 5km,

Zimní aktivity

lyžování snowboarding snow bike

Celoroční aktivity

K dispozici vám je ohniště na pečení a grilování. Večer můžete posedět u baru nebo si v salónku přečíst nějakou zajímavou knihu či časopis. Společenská místnost je vybavena stolními hrami. Počítačem s připojemín na internet a dataprojektorem nejen pro prezentaci vaší práce ale také jako relax u filmu nebo zábavných videí.

Letní sezóna

250 kč osoba/noc pokoj
190 kč osoba/noc Hostel
150 kč osoba/noc Hostel bez lůžkovin (vlastní spacák)

Zimní sezóna

280 kč osoba/noc pokoj
220 kč osoba/noc Hostel
180 kč osoba/noc Hostel bez lůžkovin (vlastní spacák)

Mimo sezónu

250 kč osoba/noc pokoj
190 kč osoba/noc Hostel
150 kč osoba/noc Hostel bez lůžkovin (vlastní spacák)

Ceny stravování

Snídaně 55 kč
Oběd 90 kč
Večeřě 90 kč

Po telefonické dohodě nebo při zvláštních příležitostech připravujeme gurmánské speciality v ceně okolo 120kč

Slevy

Slevy jsou zde pro všechny kdo chtějí využívat naši chytku ve větším rozsahu jako např: školy v přírodě, workshopy, školení, teambuildingové akce, sportovní soustředění, semináře atd.


Kontakt Chalupa Barbora Chalupa Barbora levné ubytování Lučany nad Nisou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti