Apartmány na Rozcestí

Košov 63, Lomnice nad Popelkou
Kapacita: 10 osob
Cena: 900 - 1400 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování ve 2 moderních apartmánech na rozhraní Českého ráje a Krkonoš Apartmány stojí na rozcestí Zlaté stezky Českého Ráje, východiska pro výlety vozem, pěšky i na kole do Českého Ráje, Prachovských skal i do Krkonoš. K dispozici jsou 2 apartmány. Můžete tak vyrazit s přáteli!!!

Umístění a dostupnost objektu

Nabízíme ubytování ve 2 nových moderních apartmánech v krásném prostředí obce Košov u Lomnice nad Popelkou. K dispozici jsou 2 apartmány, můžete tak vyrazit i s přáteli. Apartmány stojí na rozcestí turistických a cyklistických tras, vyrazit můžete do Krkonoš i do Českého Ráje či k Jinolickým rybníkům, navštívit hrady a zámky Českého ráje a Prachovské skály. V Lomnici nad Popelkou je řada dobrých restaurací, kde je možné se dobře najíst, jsou zde i veškeré služby a obchody. V zimě vede poblíž apartmánu lomnická lyžařská magistrála a pokud není sníh u nás, tak za půl hodiny vozem jste přímo v Krkonoších, kde si můžete sjezdového a i běžeckého lyžaření užít naplno. K lokálním výletům patří výšlap na horu Tábor, kde je neobyčejný výhled na hory i Český ráj z Tichánkovi rozhledny.

Vybavení objektu

2 nové plně vybavené apartmány Wifi v celém objektu zdarma ceny jsou konečné včetně poplatků a energií • 1.apartmán pro 4-5 osob, ložnice se 4mi plnohodnými lůžky a v obývacím pokoji rozkládací gauč, vybavená kuchyň, TV, ručníky, povlečení. • 2.apartmán 4-5osob, ložnice se 4mi plnohodnými lůžky a v obývacím pokoji rozkládací gauč, vybavená kuchyň, TV, ručníky, povlečen

Služby

V Lomnici nad Popelkou necelé 2 km od apartmánů je zrekonstruované koupaliště v pěkném prostředí u lesa. Nedaleko jsou také Jinolické rybnicky nebo Aquapark v Jičíně. V Českém ráji můžete navštívit spoustu hradů a zámků. V zimě vede poblíž apartmánů lomnická lyžařská magistrála a pokud není sníh u nás, tak za půl hodiny vozem jste přímo v Krkonoších, kde si můžete sjezdového a i běžeckého lyžaření užít naplno. K lokálním výletům patří výšlap na horu Tábor, kde je neobyčejný výhled na hory i Český ráj z Tichánkovi rozhledny. Apartmány stojí na rozcestí Zlaté stezky Českého ráje, jsou dobrým východiskem turistických a cyklistických výletů.

Parkování

parkovací stání před objektem

Stravování

vlastní v plně vybavené kuchyni v každém apartmánu

Letní aktivity

cyklistika, turistika, hrady zámky Českého Ráje, Lomnické koupaliště, Jinolické rybníky

Zimní aktivity

běžkařská magistrála, Krkonošská lyžařské střediska 20-30 km, menší sjezdovek bliže

Celoroční aktivity

cyklistika, turistika, lyžování,

Doplňující informace o ubytování a cenách

apartmány stoji na rozcestí turistických a cyklistických tras

Celoroční ceny

1-2 OSOBY 900,- KČ/NOC
3-4 OSOBY 1200,-KČ/NOC
5 OSOB 1400,- KČ/NOC
CENA VČETNĚ POPLATKŮ A ENERGIÍ

Letní sezóna

1-2 OSOBY 900,- KČ/NOC
3-4 OSOBY 1200,-KČ/NOC
5 OSOB 1400,- KČ/NOC
CENA VČETNĚ POPLATKŮ A ENERGIÍ

Zimní sezóna

1-2 OSOBY 900,- KČ/NOC
3-4 OSOBY 1200,-KČ/NOC
5 OSOB 1400,- KČ/NOC
CENA VČETNĚ POPLATKŮ A ENERGIÍ

Mimo sezónu

1-2 OSOBY 900,- KČ/NOC
3-4 OSOBY 1200,-KČ/NOC
5 OSOB 1400,- KČ/NOC
CENA VČETNĚ POPLATKŮ A ENERGIÍ


Kontakt Apartmány na Rozcestí Apartmány na Rozcestí levné ubytování Lomnice nad Popelkou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti