Penzion Relax

Palackého 824/28, Litovel
Kapacita: 40 osob
min. delka 1 denNově vybudovaný penzion situovaný v klidném městečku v srdci Moravy, obklopen spoustou přírodních i kulturních zajímavostí. Nabízí celkem 8 třílůžkových pokojů s možností až 2 přistýlek a propojení pokojů. Součástí penzionu je restaurace, bowling a minigolf.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází u hlavní silnice při příjezdu do Litovle.

Vybavení objektu

Součástí kompexu Relax Litovel je penzion, restaurace se 4 bowlingovými dráhami, venkovní posezení, hřiště na minigolf a petangue a dětské hřiště s pískovištěm.

Pokoje

Penzion disponuje celkem osmi třílůžkovými pokoji. Pokoje mají jednu manželskou postel a jedno samostatné lůžko, není však problém postele přemístit či doplnit až dvěmi přistýlkami. Místnosti jsou prostorné a zařízené v jednoduchém designu. Samozřejmostí je vlastní koupelna s WC. Chystáte se k nám s rodinou či skupinou přátel? Využijte dva pokoje spojené do jednoho průchozího, ve kterém se pohodlně ubytuje až 8 osob. Z dvoupokoje budete mít přístup na vlastní terasu, kde můžete společně posedět.

Služby

Wifi internet v celém objektu zdarma; možnost přistýlky/dětské postýlky; snídaně za poplatek; žehlící potřeby k zapůjčení; praní za poplatek; trezor na recepci; úschovna kol; úklid pokojů; venkovní posezení; parkování

Parkování

Parkování uvnitř objektu zdarma, rezervace není nutná.

Stravování

Součástí komplexu je restaurace, která po celý den nabízí místní speciality, v době obědů polední menu, v létě grilování. Možnost snídaní za poplatek 99 Kč/os.

Letní aktivity

Minigolf, Petangue, Dětské hřiště s pískovištěm. V okolí pěší turistika, cykloturistika, koupání, přírodní i kulturní památky.

Zimní aktivity

V okolí pěší turistika, běžkaření, bruslení.

Celoroční aktivity

Bowling, Dětské hřiště

Ceny stravování

Snídaně 99 Kč/os.


Kontakt Penzion Relax Penzion Relax levné ubytování Litovel kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti