Ubytování Chalupa č.57

na Penziony.cz
od roku 2011
Branná 57, Branná
Kapacita: 22 osob
Cena: 300 - 500 Kč
min. delka 1 denRodinný penzion Na Chalupě dodá Vaší dovolené ten potřebný nádech, pro příjemné prožití Vašich volných dní. Penzion Na Chalupě najdete na náměstí v malebné horské vesničce Branná. Nabízíme Vám tři apartmány a dva pokoje navzájem se nerušící. Ve dvou apartmánech si můžete zatopit krbovými kamny a umocnit tak domácí a příjemnou atmosféru Vaší dovolené u nás na penzionu. Rádi Vám nabídneme možnost využití venkovního posezení s krbem a v zimních měsících saunu se sprchou a venkovním bazénkem. Více na ***www.penzion-na-chalupe.cz***

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Na Chalupě se nachází na náměstí obce Branná. Branná leží na hlavní trase mezi Hanušovicemi a Jeseníkem (silnice č. 369). Branná je 15 km od Hanušovic a 20 km od Jeseníku. Vlakové spojení do Branné - rychlíková zastávka 990 metrů od penzionu. Autobusové spojení do Branné zastávka 400 metrů od penzionu.

Vybavení objektu

Penzion Na Chalupě nabízí tři apartmány a dva pokoje navzájem se nerušící. V přízemí se nachází apartmán č. 1, pokoj č. 2 a apartmán č. 3. V obytném podkroví se dále nachází pokoj č. 4 a apartmán č. 5. Penzion je nekuřácký. Parkování pro auta 20 metrů od penzionu. Parkování pro motorky přímo vedle penzionu na uzamčeném parkovišti. V Apartmánech č. 1 a 3 jsou ubytovaným k dispozici krbová kamna, která umocní atmosféru horského prostředí vesničky Branná. Hosté mají k dispozici (za úplatu) sauna se sprchou a venkovním bazénkem.

Pokoje

• Apartmá č.1 - Největší z našich apartmánů Vám nabízí kompletně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj s krbovými kamny, které je možno využít pro umocnění příjemné atmosféry Vaší dovolené a ložnici se čtyřmi lůžky. V obývacím pokoji je možnost přistýlky. V obývacím pokoji Vám je k dispozici mimo krbových kamen i TV. V případě většího počtu osob je možné k apartmánu č. 1 připojit i druhou ložnici se čtyřmi lůžky. Tato druhá ložnice je přístupná z chodby. Sociální zařízení pro tento apartmán je samostatné a přístupné z chodby. • Pokj č.2 - Čtyřlůžkový pokoj se samostatnou toaletou a společnou sprchou s druhým pokojem (č. 1). Pokoj je vybaven dvěma dvoupatrovými postelemi, skromným posezením a TV. • Apartmán č.3 - Tento mezonetový apartmán Vám nabízí kompletně vybavenou kuchyň s jídelním stolem a dvěma lůžky. Součástí tohoto apartmánu je vlastní sociální zařízení. V útulném podkroví se nachází další čtyři lůžka. Plánovaná přístavba další ložnice v podkroví v létě 2015. • Pokoj č.4 - Útulný dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem. Kuchyňský kout Vám nabízí dvouplotýnkový vařič, lednici, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konev a základní vybavení (nádobí, příbory atd.). Sociální zařízení je přístupné z chodby. • Apartmán č.5 - Tento mezonetový apartmán Vám nabízí novou kompletně vybavenou kuchyň s jídelním stolem, dvěma lůžky a TV. V podkroví a tedy i úplné špici penzionu se nachází hlavní ložnice se čtyřmi lůžky. V rámci sociálního zařízení je sprchový kout, toaleta a umyvadlo.

Služby

Možnost využití sauny - 60,- Kč/osoba (min. cena 150,- Kč) Možnost čerpat slevu 15% na wellness služby v blízkém Relax centru Kolštejn.

Parkování

Parkování pro auta 20 metrů od penzionu. Parkování pro motorky přímo vedle penzionu na uzamčeném parkovišti.

Stravování

Stravování je možné připravit vlastní v kuchyňkách na apartmánech penzionu nebo si hosté mohou přiobjednat polopenzi či plnoupenzi v restauraci NA KOVÁRNĚ, která je 300 metrů od penzionu. Možnosti stravování v Branné: Restaurace Kolštejn – 20 m od penzionu Samoobsluha COOP – 80 m od penzionu Cukrárna – 80 m od penzionu Restaurace Na Kovárně – 300 m od penzionu Bufet u sjezdovky – 900 m od penzionu (možno využít v zimních měsících)

Letní aktivity

LETNÍ VYŽITÍ cykloturistika horské túry houbaření sběr borůvek nedaleko penzionu je asfaltové hřiště na malou kopanou či házenou auto a mototuristika

Zimní aktivity

ZIMNÍ VYŽITÍ lyžařský areál přímo v obci Branná – sjezdovka je vhodná jak pro začátečníky, tak i pokročilé lyžaře. Přeprava lyžařů je zajištěna dvojsedačkovou lanovkou, dvěma vleky a pro nejmenší nabízí ski areál provazový vlek (tahátko), který je zdarma. upravované běžkařské tratě o délce více jak 100 km. další lyžařské areály v blízkém okolí: Františkov (3 km), Kronfezlov (3 km), Ostružná (5 km), Ramzová (6 km), Petříkov (6,5 km), Přemyslov (11 km), Horní Lipová (13 km), Kouty nad Desnou (17 km), Hynčice pod Sušinou - Kraličák (17 km), Červenohorské sedlo (26 km),

Celoroční aktivity

WELLNESS centrum v těsné blízkosti penzionu - možnost čerpat 15% slevu na nabízené služby.

Doplňující informace o ubytování a cenách

CELOROČNÍ VYŽITÍ WELLNESS: centrum Relax centrum Kolštejn v těsné blízkosti penzionu bowling

Celoroční ceny

SILVESTR – 400,- Kč/osobu/noc
KOLŠTEJSNÝ OKRUH (2. víkend v září) 450,- Kč/osobu/noc

Letní sezóna

1 noc: 500,- Kč/osobu/noc
2-3 noci: 400,- Kč/osobu/noc
4 a více nocí: 300,-Kč/osobu/noc

Zimní sezóna

1 noc: 600,- Kč/osobu/noc
2-3 noci: 400,- Kč/osobu/noc
4 a více nocí: 350,-Kč/osobu/noc

Ceny stravování

V apartmánech penzion nabízí možnost vlastního vaření, jinak je možnost přiobjednat si částečnou či plnou penzi ve 300 m vzdálené restauraci.
80 m od penzionu samoobsluha COOP.

Doplňující informace o ubytování a cenách

http://www.penzion-na-chalupe.cz/cenik.html


Kontakt Ubytování Chalupa č.57 Ubytování Chalupa č.57 levné ubytování Branná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti