Penzion u Nováků

na Penziony.cz
od roku 2007
Lesná 72, Karlova Studánka
Kapacita: 14 osob
Cena: 300 - 340 Kč
min. delka 2 dnyCeloroční ubytování v lázních Karlova Studánka pod Pradědem v Jeseníkách

Umístění a dostupnost objektu

Penzion u Nováků se nachází v okrajové části lázeňské obce Karlova Studánka 20 m od lesa, do centra obce 5-10 minut pěší chůze. Autobusové spojení: přímé spoje z velkých okresních měst do Karlovy Studánky ( 200 m ) Vlakové spojení: Bruntál, odtud autobusem

Vybavení objektu

Pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky, standardně zařízené kuchyně, parkoviště.

Pokoje

2 x dvoulůžkový pokoj s WC, TV 2 x apartmá - 2 pokoje s WC,TV

Parkování

Přímo před objektem

Stravování

Možnost vlastní přípravy, restaurace v místě.

Letní aktivity

Letní aktivity: V letním a podzimním období jsou zde výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Proslulé vodopády Bílé Opavy jsou vzdáleny pouze 2 km od našeho zařízení. V bezprostředním okolí zařízení jsou ideální podmínky pro sběr lesních plodů, zvláště borůvek a hřibů. Nebližší koupaliště je ve Vrbně p. Pradědem (7 km), přírodní koupaliště ve Andělské hoře (4 km), Slezská Harta – možnost koupání a rybolovu (23 Km).

Zimní aktivity

Zimní aktivity: Nejbližší vlek (délka přes 500 m, osvětlený ) je ve vzdálenosti 100 m od penzionu. V zimním období jsou zde vhodné podmínky pro zimní sporty,Praděd - 6 vleků a sjezdovek různé obtížnosti a upravené běžecké tratě. Do vrcholové části Jeseníků (Ovčárna, Praděd) jezdí kývadlová doprava každou hodinu. Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje v místě. Alternativou k zimním radovánkám je možnost využití vodoléčebného programu a fitness centra v Karlově Studánce, případně krytého bazénu a sauny v přilehlém okresním městě Bruntál (20 km) a Břidličné.

Celoroční aktivity

Nezávisle na ročním období se Karlova Studánka vyznačuje bezkonkurenčními klimatickými podmínkami a zdejší kvalita ovzduší patří k nejlepším ve střední Evropě.

Letní sezóna

300 - 340 Kč/os/noc

Zimní sezóna

300 - 340 Kč/os/noc; mimo silvestrovský pobyt

Slevy

Po dohodě děti do 15 let

Doplňující informace o ubytování a cenách

- K cenám nutno přičíst lázeňský poplatek 15 Kč/den/povinná osoba - dle pravidel obce
- Pes malé rasy 80,- Kč/den, na dotaz


Kontakt Penzion u Nováků Penzion u Nováků levné ubytování Karlova Studánka kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti