U Bartošů

Horní Lipová 220, Lipová-lázně
Kapacita: 8 osob
Cena: 250 - 300 Kč
min. delka 2 dnyCeloroční ubytování v krásném a klidném prostředí horské obce Horní Lipová (část obce Lipová-lázně) v Jeseníkách, levný pěkný domeček na polosamotě se dvěmi dvoupodlažními plně vybavenými apartmány s krytou terasou, velkou zahradou, venkovním posezením s ohništěm a grilem a dětským koutkem. Prostředí je vhodné pro rodiny s dětmi i aktivní seniory a milovníky toulání se přírodou, sportu, turistiky i lyžování.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt se nachází na konci obce Horní Lipová v malebné přírodě plné zeleně a klid Celoroční ubytování v krásném a klidném prostředí horské obce Horní Lipová v Jeseníkách V současnosti je Horní Lipová především střediskem zimní i letní horské turistiky, související též s lázeňstvím v Dolní Lipové. Nově bylo otevřeno Muzeum Slezského Semmeringu, zaměřující se na historii zdejší malebné i technicky zajímavé železniční trati.

Vybavení objektu

V objektu jsou dva čtyřlůžkové plně vybavené apartmány,krytá terasa,venkovní posezení Dva samostatné, zařízené, nově vybudované čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlky, s vlastní vybavenou kuchyňkou, koupelnou a sociálním zařízením. V pokoji je televize ,satelit WI-FI, rádio. V kuchyňce lednička, vařič, mikrovlná trouba,varná konvice.Terasa, ohniště,velká zahrada.V klidném prostředí u lesa.V blízkém okolí běžecké tratě a turistické stezky.

Parkování

U objektu

Stravování

Vlastní

Letní aktivity

Turistika,cyklistika,houbaření,rybaření,grilování,atd.

Zimní aktivity

Lyže,běžky,sáňkování přímo u objektu a spousta zimních radovánek

Celoroční aktivity

Kam na výlet? Městské koupaliště v Jeseníku Krytý bazén v České Vsi a Jeseníku-lázních Termální koupaliště ve Velkých Losinách Přírodní koupaliště v okolí Krápníkové jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku Zámek Janský vrch v Javorníku Zámek Velké Losiny, muzeum ruční výroby papíru Rozhledna Zlatý Chlum Ramzová – sedačková lanovka na Šerák, Obří skály Rejvíz – mechové jezírko Jeseník – vodní tvrz, bowling, squash, minigolf, lázně Karlova Studánka – lázně Česká Ves – jízda na koních Vodní nádrž Dlouhé Stráně Otmuchovská jezera v Polsku Praděd – nejvyšší hora

Letní sezóna

250,-Kč/osoba/den

Zimní sezóna

300,-Kč/osoba/den

Mimo sezónu

250,-Kč/osoba/den


Kontakt U Bartošů U Bartošů levné ubytování Lipová-lázně kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti