Lipnoapartments 88A, 88B

Lipno nad Vltavou 276, 278, Lipno nad Vltavou
Kapacita: 2-8 osob
Cena: 6300 - 16100 Kč
min. delka 3 dnyKrásná zimní hlavně pro rodiny s dětmi v Lipně n/Vltavou, 300m od lanovky vedoucí přímo do Ski areálu Lipno, na Stezku korunami stromů či na nejdelší bruslařskou dráhu v Evropě po zamrzlé hladině lipenského jezera s LIPNO CARD zdarma! Ubytování 300 m od lipenské pláže, cyklostezky Lipno-Frymburk-Přední Výtoň, Stezky korunami stromů a dalších sportovních či relaxační lákadel. Zarezervujte si zimní dovolenou již teď!!! Přijeďte si to užít!!! Lipno nad Vltavou je oblíbenou destinací letní i zimní turistiky. Lipenské jezero a řeka Vltava je rájem pro milovníky vodních sportů a vybízí ke sjezdu na kánoích, či raftech. Vzdálenost od písečné a travnaté lipenské pláže a jachetního přístavu Marina Lipno je 200 m, kde je pozvolný vstup do vody a proto je ideálním místem pro letní koupání s dětmi. Můžete si zde zapůjčit lodě s elektromotorem a plachetnice. Krásná a nedotčená okolní příroda vybízí k procházkám, jízdě na kole, nebo in-line bruslích. Můžete využít bobovou dráhu Slide Land Lipno (400 m), karting, čtyřkolky, paintball, jízdu na koni a mnoho dalších sportovních aktivit. Je zde mnoho dětských hřišť které dokáží vaše ratolesti originálně zabavit, v hlavních sezónách je pro děti otevřen dětský klub Bollo (200 m), kde jsou pod profesionálním dohledem připraveny různé tvořivé aktivity. Určitě se také rádi necháte hýčkat v největším a nejmodernějších Wellness centru v Čechách ve Frymburku (8 km). Ski areál Lipno (300 m),v létě proměněn v outdoorový Aktiv park, kde si naprosto bezpečně mimo jiné můžete vyzkoušet lanové centrum, frisbee park, deset moderních trampolín i adrenalinovější sjezd Jezerní sjezdovky v Bike parku. A samozřejmě též navštívit největší letní lákadlo-Stezku korunami stromů která vás uchvátí svým neopakovatelným výhledem. Milovníci kultury a historie také jistě rádi navštíví památky v okolí jako např. hrady a zámky Rožmberk, Český Krumlov (30 km), klášter Vyšší Brod, Hluboká či nejvýše postavený hrad v Čechách-Vítkův na Svatém Tomáši. Za návštěvu stojí také výlet do blízkého Linze či Vídně.

Umístění a dostupnost objektu

Dva apartmány s orientací na jih se nachází nad pěší promenádou s obchůdky, restauracemi, kavárnami a informačním centrem a 300 m od Ski/Aktiv areálu Lipno. Toto místo je strategickým bodem pro všechny Vaše aktivity.

Vybavení objektu

Apartmány jsou plně vybaveny v domáckém stylu. Apartmány se skládájí z prostorného obývacího pokoje s TV, s třemi gauči které je v případě potřeby možno rozložit ke spaní, na který navazuje otevřená kuchyň. Kuchyň je kompletně vybavena nádobím, sklokeramickou varnou deskou, troubou, myčkou, lednicí, rychlovarnou konvicí, toustovačem a překapávačem na kávu. V apartmánu 88B se nachází jedna dvoulůžková ložnice, v apartmánu 88B je jedna čtyřlůžková a jedna dvojlůžková ložnice. Koupelny jsou u obou apartmánů společné s toaletou a jsou vybaveny vanou.

Služby

Ubytování, výlety do okolí, mobilní masér, LipnoCard

Parkování

Před objektem.

Stravování

Možnost vlastního vaření, plně vybavená kuchyň. V Lipně nad Vltavou a okolí je několik příjemných restaurací a pizzerií, kde si můžete vychutnat skvělou večeři, či si dát sklenku dobrého vína.

Letní aktivity

Lipenské jezero a řeka Vltava je rájem pro milovníky vodních sportů a vybízí ke sjezdu na kánoích, či raftech. Vzdálenost od písečné a travnaté lipenské pláže a jachetního přístavu Marina Lipno je 200 m, kde je pozvolný vstup do vody a proto je ideálním místem pro děti. Můžete si zde zapůjčit lodě s elektromotorem a plachetnice. Krásná a nedotčená okolní příroda vybízí k procházkám, jízdě na kole (Cyklostezka Lipno-Frymburk-Přední Výtoň), nebo in-line bruslích. Můžete využít bobovou dráhu Slide Land Lipno (400 m), karting, čtyřkolky, paintball, jízdu na koni a mnoho dalších sportovních aktivit. Je zde několik dětských hřišť, v hlavních sezónách je pro děti otevřen dětský klub Bollo (200 m), kde jsou pod profesionálním dohledem připraveny různé tvořivé aktivity. Určitě se také rádi necháte hýčkat v největším a nejmodernějších Wellness centru v Čechách ve Frymburku (8 km). Milovníci kultury a historie také jistě rádi navštíví památky v okolí jako např. hrady a zámky Rožmberk, Hluboká, Český Krumlov (30 km), klášter Vyšší Brod. Za návštěvu stojí také výlet do blízkého Linze či Vídně.

Zimní aktivity

Ski areál Lipno (300 m) nabízí široké možnosti zimních sportů jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší lyžaře. Tři čtyřsedačkové lanovky zaručí rychlé odbavení a 40 sněhových děl Vám garantuje dostatek sněhu po celou zimu. Děti mohou využít Fox park kapitána Lipánka - nejmodernější výukové hřiště v Čechách. Pro zimní sezonu 2015/2016 otevřena nová, 1.200 m dlouhá sjezdovka pro vaše ještě intenzivnější zážitky z lyžování. Možné kombinovat s lyžováním v blízkém Rakousku (Sternstein, Hochficht). Bruslení na zamrzlém Lipně, běžecké stopy, sáňkování, bobování.

Celoroční aktivity

150 m krytý bazén Aquaworld s brouzdalištěm pro děti a vodními atrakcemi. Můžete zde využít také saunu a masáže. Od června 2013 otevřeno v areálu bazénu pro děti HOPSÁRIUM (zábavný areál s prolézačkami, trampolínami, atd.). Ve Frymburku (8 km) je otevřeno největší Wellness centrum v ČR s velmi širokou nabídkou služeb (Thajské a sportovní masáže, koupele, kosmetika, fitness, bazén, solná a sněžná jeskyně, Hammam, squash, spinning, bowling). 400m bobová dráha a lanový park Lipno. Doporučujeme navštívit Stezku v korunách stromů na Kramolíně.Milovníci kultury a historie také jistě rádi navštíví památky v okolí jako např. hrady a zámky Rožmberk, Hluboká, Český Krumlov (30 km), klášter Vyšší Brod. Za návštěvu stojí také výlet do blízkého Linze či Vídně.

Letní sezóna

9.800 Kč-16.100 Kč

Zimní sezóna

6.300 Kč-16.100 Kč

Mimo sezónu

6.300 Kč-13.300 Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny zahrnují: pronájem apartmánu, spotřebu energií, použití wifi, LipnoCard (kartu plnou slev)
Uvedené ceny nezahrnují: turistický poplatek: 19 Kč/dospělá osoba-den, 4 Kč/dítě-den (hrazeno provozovateli)
ložní prádlo a ručníky: 200 Kč/set (hrazeno provozovateli)
závěrečný úklid: 450 Kč-apartmán 88A, 400 Kč- apartmán 88B (hrazeno provozovateli)
poplatek za psa: 100 Kč/ den (hrazeno provozovateli)


Kontakt Lipnoapartments 88A, 88B Lipnoapartments 88A, 88B levné ubytování Lipno nad Vltavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti