Apartmány Mirka

na Penziony.cz
od roku 2009
Kramolínská 61, Lipno nad Vltavou
Kapacita: 14 osob
Cena: 310 - 450 Kč
min. delka 5 dníJaro a léto s rodinou na Lipně! ... Apartmány Mirka - Lipno nad Vltavou, ubytování v apartmánech na Lipně pro 8 a 5 (6) osob. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Pláže přehrady Lipno, Stezka v korunách stromů, cyklostezka Lipno - Frymburk, in line dráha, Bobová dráha, Aquapark Lipno, Hopsárium do 350m. Skiareál Lipno Kramolín, nově Frymburk, rakouský Sternstein a Hochficht. V sezóně min. počet nocí 5, mimo sezónu 2.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány Mirka - Lipno nad Vltavou - ubytování ve 2 apartmánech s celkovou kapacitou do 14 osob. Vybavené apartmánové byty pro 8 a 6 osob (vč. 1 přistýlky) se nachází poblíž lesa. Skiareál Lipno Kramolín a přehrada Lipno s plážemi do 350m. Cyklostezka Lipno - Frymburk, Bobová dráha, in line dráha, Lanové centrum, Stezka v korunách stromů, atd.. Aquapark Lipno a Frymburk zajišťují standardní wellness služby. V zimě lyžování v Čechách i Rakousku - skiareál Lipno Kramolín, nově Frymburk, rakouský Sternstein 25 a Hochficht 48km. Výlety zámek Český Krumlov, hrad Rožmberk, klášter Vyšší Brod, zámek Hluboká nad Vltavou, Horní Rakousko, … rybolov na Lipně … poznejte jižní Čechy! --- Internet WiFi. Dětská postýlka k dispozici.

Vybavení objektu

Apartmánový dům je rozdělen na 2 velké samostatné bytové jednotky - apartmány - s celkovou kapacitou do 14 lůžek. "Horní APT" - V 1. a 2. poschodí ubytování pro 8 osob ve 3 pokojích + dětská postýlka. K dispozici velký obývací pokoj s balkonem, kompletně zařízená kuchyně (včetně myčky nádobí, lednice, mikrovlnky) a dvě sociální zařízení s vanou a sprchovým koutem. WIFI internet. Výměra cca 126m2. "Dolní APT" - V přízemí je ubytování zajištěno ve velkém moderně zařízeném jižně orientovaném apartmánovém bytě - s terasou - pro 5 osob ve dvou pokojích (s možností 1 přistýlky). Byt tvoří dále velký obývací pokoj s východem na terasu, vybavená kuchyně (lednice, rychlovarná konvice, atd.) a sociální zařízení. WIFI internet. Výměra cca 77m2.

Pokoje

"Horní APT" - V 1. a 2. poschodí je ubytování připraveno pro 8 osob ve 3 pokojích s možností využití dětské postýlky. "Dolní APT" - V přízemí je ubytování zajištěno ve velkém moderně zařízeném jižně orientovaném apartmánovém bytě s terasou pro 5 osob s možností 1 přistýlky.

Služby

Slevová Lipno Card hostům zdarma - Stezka v korunách stromů, Aquapark Lipno, Bobová dráha. Království lesa, Hopsárium Lipno. Krytý Aquapark Lipno nad Vltavou (300 m) a Frymburk (8 km). Slevová Grenz Genial Guide pro CZ i Rakousko v blízkém infocentru.

Parkování

Přímo u Apartmánů Mirka, Lipno nad Vltavou 61.

Stravování

V případě vlastního stravování k dispozici 2x kompletně zařízená kuchyně. Do 200m restaurace v Lipně nad Vltavou, pizzerie, obchod COOP a Spar, Večerka na Lipně otevřena do 22hod.

Letní aktivity

Koupání, cyklo - turistika, jachting, využití nově budovaných sportovních center s půjčovnami veškerého sportovního vybavení, Lanové centrum, Stezka v korunách stromů, výlety do okolí - Český Krumlov, Rožmberk, Vyšší Brod ...

Zimní aktivity

Lyžařský Skiareál Lipno - Kramolín se 6 sjezdovkami, v blízkém okolí upravené tratě pro klasické lyžování, dětský skiareál - Fox park s lyžařskou výukou, Aquapark s vyhřívaným bazénem. Rakouský Sternstein (nad Vyšším Brodem) 25km, Hochficht 48km - skibus.

Celoroční aktivity

Turistické tratě, Stezka v korunách stromů, Království lesa, Hopsárium ... kryté plavecké bazény v Lipně nad Vltavou a Frymburku (7km), Bobová dráha, nová krytá multifunkční sportovní hala s tenisovými kurty, bowlingem a dalšími sportovišti 1,5km.

Letní sezóna

LETNÍ SEZÓNA = 22.6. - 30.8. 2019

A) - apartmán "HORNÍ" v 1. a 2. poschodí
1 - 4 osoby: 1.780,- Kč/ apartmán /noc
5 - 8 osob: 2.850,- Kč/ apartmán/ noc

Kompletní samostatná bytová jednotka, 126m2 - společenská místnost, plně vybavená kuchyně, 3x ložnice, 2x sociální zařízení. WiFi internet, postýlka, parkování.

B) - apartmán "V PŘÍZEMÍ"
1 - 4 osoby: 1.750,-Kč/ apartmán/ noc
5 - 6 osob: 2.180,-Kč/ apartmán/ noc

Samostatná bytová jednotka, 77m2 - kuchyně, obývací pokoj, 2x ložnice + 1x přistýlka, sociální zařízení. WiFi internet, postýlka, parkování.

UVEDENÉ CENY JSOU ZA KOMPLETNÍ APARTMÁNY bez mírného ubytovacího a úklidového poplatku.

Místní poplatek 19,-Kč/osoba/noc

Zimní sezóna

ZIMNÍ SEZÓNA = 15.12.2018 - 15.3.2019

A) - apartmán "HORNÍ" v 1. a 2. poschodí
1 - 4 osoby: 1.980,-Kč/ apartmán/ noc
5 - 8 osob: 2.990,-Kč/ apartmán/ noc

Kompletní samostatná bytová jednotka, 126m2 - společenská místnost, plně vybavená kuchyně, 3x ložnice, 2x soc. zařízení, garáž. WiFi internet, postýlka.

B) - apartmán "V PŘÍZEMÍ"
1 - 4 osoby: 1.850,-Kč/ apartmán/ noc
5 - 6 osob: 2.490,-Kč/ apartmán/ noc

Samostatná bytová jednotka, 77m2 - kuchyně, obývací pokoj, 2x ložnice + 2x přistýlka, soc. zařízení. Vlastní parkování. WiFi internet, postýlka.

UVEDENÉ CENY JSOU ZA KOMPLETNÍ APARTMÁNY bez mírného ubytovacího a úklidového poplatku.

Místní poplatek 19,-Kč/osoba/noc - ceny

Mimo sezónu

OBDOBÍ mimo SEZÓNU = 1.9. - 14.12. 2018 … 13.3. - 21.6. 2019

A) - apartmán "horní" v 1. a 2. poschodí
1 - 4 osoby: 1.550,-Kč/ apartmán/ noc
5 - 8 osob: 2.450,-Kč/ apartmán/ noc

Kompletní samostatná bytová jednotka, 126m2 - společenská místnost, plně vybavená kuchyně, 3x ložnice, 2x soc. zařízení. WiFi internet, postýlka, parkování.

B) - apartmán "v přízemí"
1 - 4 osoby: 1.350,-Kč/ apartmán/ noc
5 - 6 osob: 1.850,-Kč/ apartmán/ noc

Samostatná bytová jednotka, 77m2 - kuchyně, obývací pokoj, 2x ložnice + 1x přistýlka, soc. zařízení. WiFi internet, postýlka, parkování.

UVEDENÉ CENY JSOU ZA KOMPLETNÍ APARTMÁNY bez mírného ubytovacího a úklidového poplatku.

Místní poplatek 19,-Kč/osoba/noc

Ceny stravování

Možnost vlastního vaření ve vybavených kuchyních.

Slevy

Individuálně v případě delších pobytů - na dotaz.
Pro naše hosty slevová Lipno Card zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny jsou uvedeny za kompletní apartmány tzn. celé bytové jednotky - 77m2 a 126m2 - bez mírných místních poplatků a závěrečného úklidu.

Využijte zařízené kuchyňské linky = možnost vlastního vaření.
V docházkové vzdálenosti restaurace, pizzerie, ... večerka 100m, obchod potravin Spar a COOP 300m.
Na místě jídelní lístek s kompletním poledním menu, vč. pití, do 120,-Kč!


Kontakt Apartmány Mirka Apartmány Mirka levné ubytování Lipno nad Vltavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti