Apartmán Tera

Lipno nad Vltavou 127, Lipno nad Vltavou
Kapacita: 10 osob
Cena: 1100 - 1400 Kč
min. delka 2 dnyApartmán Tera A1 a A2 se nachází v úpatí Šumavy s možností veškerého letního i zimního sportovního vyžití,ale je i místem k odpočinku a relaxace v klidném prostředí,přitom nedaleko veškerých služeb.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmán A1 je součástí rodinného domu v nové zástavbě 400m od skiaerálu Lipno,300m od Lipenské nádrže a 250m od centra obce. Apartmán A2 je vedle rodinného domu v nové zástavbě a je to bungalov bezbariérový 400m od skiareálu Lipno,300m od Lipenské nádrže a 250m od centra obce.

Vybavení objektu

objekt je oplocen.apartmány mají své vlastní vchody.před apartmány jsou stojany na kola i lyže.je možno i úschovy kol.před objektem je posezení s možností grilování.

Pokoje

Apartmán A1-v přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňkou plně vybavenou včetně rychlovarné konvice,mikrovlné trouby,lednice a dvouplotýnkový vařič.samozřejmostí je televize,jídelní kout a rozkládácí gauč.v přízemí je také koupelna se sprchovým koutem,umyvadlem a wc.s obývací místnosti vedou schody do podkroví kde je ložnice o 3 lůžkách.schody mají nahoře bezpečnostní branku kvůli dětem. Apartmán A2-přízemní bungalov se zádveřím,plně vybavenou kuchyňkou včetně rychlovarné konvice,mikrovlné trouby,lednice a dvouplotýnkový vařič.samozřejmostí je televize,jídelní kout a rozkládací gauč.v přízemí je také sprchový kout,umyvadlo a wc.následuje ložnice s manželskou postelí a palandou.

Parkování

před objektem 6m od apartmánu

Letní aktivity

Lipenská přehrada,výlety na parníku,nová cyklostezka Lipno-frymburk převoz Přední Výtoň a zpět na Lipno 14km,Stezka korunami stromů,Vítkův Kámen-rozhledna, Vltava-rafting,lanová dráha,bobová dráha

Zimní aktivity

ski areál Lipno,nejdelší bruslařská dráha,40km upravených běžkařských stop,krýtý bazén

Celoroční aktivity

aquapark lipno,víceúčelová hala Amenity resort Lipno-bowling,squash,badminton,tenis,wellnes,dětský koutek.bobová dráha,památky v blízkém okolí

Letní sezóna

apartmán A1 do 3 osob 1100,-kč/noc
apartmán A1 do 5 osob 1400,-kč/noc
apartmán A2 do 3 osob 1100,-kč/noc
apartmán A2 do 5 osob 1400,-kč/noc
děti do 2 let zdarma

Zimní sezóna

apartmán A1 do 3 osob 1100,-kč/noc
apartmán A1 do 5 osob 1400,-kč/noc
apartman A2 do 3 osob 1100,-kč/noc
apartman A2 do 5 osob 1400,-kč/noc
děti do 2 let zdarma


Kontakt Apartmán Tera Apartmán Tera levné ubytování Lipno nad Vltavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti