Residence Salvia

Pražská 47/12A, Liberec
Kapacita: 23 osob
Cena: 1600 - 2000 Kč
min. delka 1 denResidence Salvia nabízí svým klientům residenční bydlení v plně zařízených a vybavených apartmánech s hotelovými službami. Specializujeme se výhradně na střednědobé a dlouhodobé pobyty, především pro firemní klientelu.

Umístění a dostupnost objektu

Residence SALVIA je bytový dům hotelového typu, který nabízí kvalitní dlouhodobé ubytování v kompletně zrekonstruovaném domě přímo v centru Liberce. Přestože je residence vzdálena necelých 100m od liberecké radnice, jde o bydlení v naprosto klidné lokalitě, ušetřené městských hluků. Přístup k domu je pasáží z pěší zóny v Pražské ulici.

Vybavení objektu

V suterénu domu je klientům k dispozici finská sauna a fitness. V domě je též společenská místnost s venkovní terasou a zahradním grilem. Místnost slouží k podávání snídaní, mimoto může být využita jako školící nebo jednací místnost s kapacitou 15 míst .V suterénu domu je klientům k dispozici finská sauna a fitness. V domě je též společenská místnost s venkovní terasou a zahradním grilem. Místnost slouží k podávání snídaní, mimoto může být využita jako školící nebo jednací místnost s kapacitou 15 míst . Bezpečí klientů chrání moderní přístupové a komunikační zařízení a kamerový systém společných prostor a exteriérů se záznamem. Pětipatrová budova je vybavena moderním výtahem.

Pokoje

Pohodlná stabilní lůžka s kvalitními matracemi ze studené pěny nabízejí pohodlný spánek. Kuchyňská linka se základním gastro vybavením včetně nádobí poslouží k přípravě jednodušších pokrmů. (vybaveno digestoří, mikrovlnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem rychlovarnou konvicí, nádobím atd.), lednicí s minibarem. V případě potřeby „práce doma“ nabízí je každý apartmán vybaven plnohodnotným manažerským psacím stolem s dostatkem úložného prostoru pro písemnosti, připojením na ADSL - internet a telefonem. Samozřejmostí je hotelová služba praní a žehlení prádla. V případě potřeby vlastního praní je k zapůjčení prádelna s automatickou pračkou a sušičkou. Apartmány jsou vybaveny digitálním LCD televizorem se satelitním příjmem.

Služby

Pro své klienty nabízí personál Residence Salvia následující služby: Finskou saunu, Domácí fitness, Zapůjčení společenské místnosti s barem pro uzavřenou společnost, školení, společenské akce, Praní a žehlení prádla, Pronájem parkovacího stání popř. garáže, Zapůjčení jízdního kola, Zajištění masáží, thajských masáží…

Parkování

Parkování pro klienty je zajištěno na vlastním vyhrazeném parkovišti v Papírové ulici, které je nonstop zabezpečeno kamerovým systémem se záznamem.

Stravování

Snídaně, možnost vlastního vaření.

Celoroční aktivity

Nákupní možnosti, aquapark, zoo, botanická zahrada, Ještěd.

Celoroční ceny

Apartmán dvoulůžko [2/1] - 2000 Kč/osoba/noc
Apartmán dvoulůžko [2/1] - 2000 Kč/osoba/noc
Apartmán jednolůžko [1/0] - 1600 Kč/osoba/noc
Apartmán jednolůžko [1/0] - 1600 Kč/osoba/noc
Apartmán tři lůžka [3/1] - 2500 Kč/2 osoby/noc


Kontakt Residence Salvia Residence Salvia levné ubytování Liberec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti