Penzion U muzea

Vítězná 713/24, Liberec
Kapacita: 36 osob
Cena: 500 - 600 Kč
min. delka 1 denNabízíme Vám příjemné ubytování v penzionu v nejhezčí vilové čtvrti Liberce

Umístění a dostupnost objektu

Co by kamenem dohodil od vrátek penzionu naleznete ZOO s bílými tygry, botanickou zahradu plnou exotických květin, plavecký bazén s tobogány, výstaviště a Severočeské muzeum. Dvě minuty od tramvajové zastánky a deset minut pěšky do centra.

Vybavení objektu

Na penzionu jsou pro Vás připraveny dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s koupelnou, lednicí a TV se satelitem. Na každém podlaží se nachází plně vybavená kuchyňka s jídelnou, ale v případě zájmu pro vás rádi připravíme snídani. Pár kroků od penzionu můžete navštívit tři dobré restaurace. Dále Vám nabízíme tři samostatné komfortní apartmány. Apartmán Lucy s 1 ložnicí - samostatný komfortní apartmán s ložnicí, koupelnou s vanou a kuchyní s obývacím pokojem vybaveným TV se satelitem a rozkládacím gaučem v případě potřeby přistýlky. Rodinný apartmán Samuel s 2 ložnicemi - samostatný komfortní apartmán se dvěmi ložnicemi, koupelnou s vanou a kuchyní. Každá ložnice má dvě lůžka, která lze spojit na manželskou postel, možnost přistýlky a TV se satelitem. Rodinný apartmán Amadeus se 3 ložnicemi - samostatný komfortní apartmán se třemi ložnicemi, koupelnou s vanou, prostornou kuchyní s myčkou a obývacím pokojem s TV. Každá ložnice má dvě lůžka, která lze spojit na manželskou postel a možnost přistýlky. Penzion i apartmány jsou nekuřácké, ale venku najdete prostory pro kuřáky.

Služby

Zdarma je našim hostům k dispozici  parkoviště v objektu, které je hlídáno kamerovým systémem  bezdrátové připojení k internetu  zahrada s posezením, megatrampolína, houpačky, klouzačka, pískoviště, bazének, zahradní sprcha, ohniště...  káva a čaj  turistická slevová karta, kterou lze uplatnit např.: o Radnice Liberec – prohlídka s průvodcem zdarma o Centrum Babylon Liberec – sleva 15% o ZOO Liberec – sleva 10% o a další zajímavá místa, více na www.severnicechy.info Ubytování v penzionu je vhodné jak pro rodinnou dovolenou s dětmi, tak obchodní zástupce, sportovce, ale i cestovatele. Těšíme se na vás v našem Penzionu U muzea v Liberci!

Parkování

Zdarma je našim hostům k dispozici parkoviště v objektu, které je hlídáno kamerovým systémem.

Stravování

Na každém podlaží se nachází plně vybavená kuchyňka s jídelnou, ale v případě zájmu pro vás rádi připravíme snídani. Pár kroků od penzionu můžete navštívit tři dobré restaurace. Do obchodu Interspar dojdete za dvě minuty.

Celoroční aktivity

Dnešní město Liberec je pro návštěvníky přitažlivé po celý rok. Svou polohou v centru rekreačních oblastí je ideálním východiskem do Jizerských hor a k výletům po hřebeni Ještědského pohoří, dále do Máchova kraje, Lužických hor, Českého ráje a Krkonoš. Město leží mezi dvěma velice známými lyžařskými areály Ještěd a Bedřichov, kde najdete jak sjezdové tak běžecké tratě od těch nejjednoduších až po terény pro profesionály. Oběma směry se až na místo dopravíte prostřednictvím MHD. Dominantou Liberce je hora Ještěd vysoká 1012m, ze které za jasného počasí dohlédnete až do Středních Čech. Tisíce návštěvníků ročně směřuje do botanické zahrady a nejstarší ZOO v Evropě. 100m od penzionu je vzdálen plavecký bazén s největším toboganem v Čechách (107m), raritou bazénu je též dravá řeka, ale nechybí zde ani dětské brouzdaliště, sauna, pára, výřivky, wellness a sluneční louka. V bízkosti je též Severočeské muzeum, divadlo F.X. Šaldy, galerie, zámek, nespočet restaurací, kaváren a diskoték. Za shlédnutí stojí též městečko ve městě "BABYLON", kde je obchodní a zábavní centrum pro celou rodinu po celý den. V nedalekém okolí Liberce můžete navštívit například hrady Grabštejn, Lemberk nebo zámek ve Frýdlantu v Čechách či na Sychrově.

Celoroční ceny

Standardní pokoj:
1 osoba na za noc 600 Kč
2 osoby na za noc 1 000 Kč
3 osoby na za noc 1 500 Kč
4 osoby na za noc 2 000 Kč
Děti 3 až 10 let - 100 Kč sleva
Děti do 3 let bez nároku na lůžko - zdarma
Možnost zapůjčení dětské postýlky - zdarma (s lůžkovinami 100 Kč)

Apartmán Lucy s 1 ložnicí:
1 osoba za noc 700 Kč
2 osoby za noc 1 100 Kč
Další osoba na přistýlce 500 Kč
Děti 3 až 10,99 let - 150 Kč sleva
Děti do 2,99 let bez nároku na lůžko - zdarma
Možnost zapůjčení dětské postýlky - zdarma (s lůžkovinami 100 Kč)

Rodinný apartmán Samuel s 2 ložnicemi:
1 až 2 osoby za noc 1 200 Kč
3 osoby za noc 1 650 Kč
4 osoby za noc 2 200 Kč
Další osoba na přistýlce 500 Kč
Děti 3 až 10,99 let - 150 Kč sleva
Děti do 2,99 let bez nároku na lůžko - zdarma
Možnost zapůjčení dětské postýlky - zdarma (s lůžkovinami 100 Kč)

Rodinný apartmán Amadeus se 3 ložnicemi:
1 až 2 osoby za noc 1 200 Kč
3 osoby za noc 1 650 Kč
4 osoby za noc 2 200 Kč
5 osob za noc 2 750 Kč
6 osob za noc 3 300 Kč
Další osoba na přistýlce 500 Kč
Děti 3 až 10,99 let - 150 Kč sleva
Děti do 2,99 let bez nároku na lůžko - zdarma
Možnost zapůjčení dětské postýlky - zdarma (s lůžkovinami 100 Kč)

Ceny stravování

Snídaně:
Dospělí 50,- Kč
Děti 30,- Kč

Doplňující informace o ubytování a cenách

Domácí mazlíček:
Pes, kočka 100 Kč


Kontakt Penzion U muzea Penzion U muzea levné ubytování Liberec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti