Penzion U Babylonu

U Opatrovny 522, Liberec
Kapacita: 29 osob
Cena: 544 - 815 Kč
min. delka 1 denPenzion** U Babylonu se nachází jen 5 minut pěší chůze od centra Liberce a je vhodný zejména pro dlouhodobé ubytování Vašich zaměstnanců.

Umístění a dostupnost objektu

Rezervace a ubytování hostů zajišťuje recepce Hotelu Pytloun, kde obdržíte klíče od pokoje a mapku s vyznačenou cestou k penzionu. Vzdálenost od Hotelu Pytloun je cca 1,5 km.

Vybavení objektu

Penzion nabízí čtyři apartmány s vlastním sociálním zařízením v každém pokoji, TV, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a kompletně vybavenou kuchyní.

Pokoje

Čtyřlůžkový apartmán s vlastní kuchyní, koupelnou - vana,WC (AP č.01). Sedmilůžkový apartmán (1x3 lůžkový a 1x4 lůžkový pokoj) s plně vybavenou kuchyní, koupelnou - sprcha, WC, automatickou pračkou (AP č.02). Desetilůžkový apartmán (1x2 lůžkový a 2x4 lůžkový pokoj) s plně vybavenou kuchyní, jídelnou, koupelnou - vana, WC, automatickou pračkou (AP č.11). Osmilůžkový apartmán (1x2lůžkový a 2x3 lůžkový pokoj) s plně vybavenou kuchyní, koupelnou - vana, WC, automatickou pračkou (AP č.21).

Parkování

Zdarma parkování stranou od komunikace

Stravování

Možnost vlastního vaření. Restaurace v okolí.

Letní aktivity

Pěší túry po Ještědském hřebenu, prohlídka historického centra Liberce, cyklistické výlety po okolí.

Zimní aktivity

V zimě je hotel díky své poloze velmi zajímavý zejména pro lyžaře, snowboardisty a běžkaře. Skiareál Ještěd je od hotelu vzdálen asi 5min jízdy osobním automobilem.

Celoroční aktivity

Blízký Ještědský hřeben zaručuje sportovní vyžití během celého roku. Pro milovníky vody doporučujeme návštěvu Aquaparku Babylon.

Celoroční ceny

Apartmán č.01 [4/0] - 815,- Kč/osoba/noc
Čtyřlůžkový [4/0] - 815,- Kč/osoba/noc
Dvoulůžkový [2/0] - 544,- Kč/osoba/noc
Třílůžkový [3/0] - 652,- Kč/osoba/noc

Ceny stravování

Strava není poskytována, možnost vlastního vaření.


Kontakt Penzion U Babylonu Penzion U Babylonu levné ubytování Liberec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti