Pension Pleštil

Švermova 115/27, Liberec
Kapacita: 9 osob
Cena: 499 - 849 Kč
min. delka 1 den...si Vás dovoluje pozvat ke strávení pěkných chvil do hlavního města Libereckého kraje. Krásného města s bohatou historií, celou řadou nádherných památek a velkou nabídkou letních i zimních radovánek, které najdete na úpatí Ještědského hřebene a Jizerských hor na severu Čech. V nabídce našeho pensionu můžete očekávat: příjemnou restauraci pro cca 40 osob s bohatým výběrem studené i teplé kuchyně a nápojů ubytování ve standardních dvou lůžkových pokojích za příznivé ceny letní terasu s udírnou, grilem, ohništěm a koutkem pro děti uzamykatelné parkoviště pro cca osm automobilů, Wi-Fi připojení na internet ZDARMA Na Vaši návštěvu se těší tým Pensionu Pleštil Liberec.

Umístění a dostupnost objektu

Pension Pleštil se nachází kousek od centra Liberce a zároveň pouze 500 m od rychlostní komunikace Praha-Liberec-Děčín. Pokud jedete směrem od Prahy, sjeďte z rychlostní komunikace sjezdem hned za tunelem, po příjezdu na světelnou křižovatku se dejte vlevo, směrem od Děčína, sjeďte z rychlostní silnice za čerpací stanicí Shell a na světelné křižovatce se dejte vpravo. Po cca 500 m najdete Pension Pleštil po levé straně.

Vybavení objektu

....nabízí příjemné posezení pro cca 40 osob s bohatou nabídkou studené, teplé kuchyně a s rozsáhlým nápojovým lístkem, kde kromě mnoha alko i nealko nápojů najdete vynikající deseti, jedenácti a dvanáctistupňová piva světlá i černá, značek Gambrinus, Pilsner Urquel a Velkopopovický Kozel. Nadstandardní péče, kterou věnujeme kvalitě točeného piva, se nám vrací v podobě mnoha spokojených zákazníků. Staňte se jimi i Vy!

Pokoje

..nabízí jednoduché, standardní dvoulůžkové pokoje s barevnou SAT TV, koupelnou a vlastním sociálním zařízením (dle domluvy s možností přistýlky) v těchto cenových relacích:

Služby

tv, wifi, snídaně, restaurace, letní terasa, udírna

Parkování

uzamykatelné parkoviště


Kontakt Pension Pleštil Pension Pleštil levné ubytování Liberec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti