Apartmán pod Ještědem

U Pily 344, Liberec
Kapacita: 4 osob
Cena: 800 - 1700 Kč
min. delka 2 dnyUbytování v apartmanu 2+KK v klidném rodinném prostředí u lesa ve slepé ulici.

Umístění a dostupnost objektu

V prosinci 2019 nově zrekonstruované apartmány se nacházejí ve slepé ulici u lesa, a to na zahradě rodinného domu. Mají samostatný vchod. 4sedacková lanovka Skalka se nachází cca 170 m od apartmánu. Tramvajová zastávka do centra je dostupná pěsky asi 250 m.

Vybavení objektu

Celková kapacita Apartmánu pod Ještědem jsou 4 lůžka v jednom apartmánu. Apartmán s obytnou kuchyní je vybaven nádobím, samostatným pokojem se dvěma oddělenými lůžky, koupelnou a WC. Úklid na pokoji zajistíme dle přání hosta. Terasa s grilem a venkovním posezením. Možnost kouření ve venkovním prostoru.

Služby

V ceně za ubytování v Liberci jsou již zahrnuty všechny poplatky spojené s pobytem vč. závěrečného úklidu. Apartmán pod Ještědem je nabízen vč. povlečení, ručníků, toaletního papíru, utěrky a prostředku na nádobí. Platba platební kartou není bohužel možná. Pobyt je možné uhradit hotově na místě v Kč nebo EUR. Platba převodem na ucet je po zaslání fakturačních údajů možná, úhrada musí být provedena do data příjezdu hosta. Ubytování nových hostů je možné od 14 hod. do 21 hod. Jiný čas příjezdu je možné si domluvit po telefonu nebo e-mailu. V den odjezdu Vás požádáme o vyklizení apartmánu do 10 hodin (rovněž v případě domluvy déle).

Parkování

Parkování vašeho auta je možné za uzamčenou pojízdnou bránou.

Stravování

Bez stravy. Moznost vlastniho vareni ve vybavené kuchyni.

Ceny stravování

bez stravování


Kontakt Apartmán pod Ještědem Apartmán pod Ještědem levné ubytování Liberec kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti