Hotel Annahof

Lesní Hluboké 33, Lesní Hluboké
Kapacita: 77 osob osob
Cena: 1150 - 3500 Kč
min. delka 1 denHotel Annahof najdete 25 km od Brna poblíž dálnice D1 Praha–Brno EXIT čís. 168. Je přístupný v obou směrech. Nabízíme vysoký komfort a pohostinnost klientům na cestách za obchodem i odpočinkem. Moderně zařízené pokoje, stylová restaurace a zasedací místnosti pro různé typy akcí jsou zárukou příjemně stráveného a produktivního pobytu.

Umístění a dostupnost objektu

GPS: 49°16´6.08"N ; 16°17´44.55"E Dvěstěmetrový odstup od dálnice dělá ze současného hotelu Annahof zónu klidu zasazenou do lesa, patřícího do spádové oblasti přírodního parku Bílý potok.

Vybavení objektu

Hotel umožňuje ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, apartmán vybavený vířivou vanou, konferenční prostory, salonky, letní terasu, velké odstavné parkoviště a hotelové oplocené parkoviště se 14 parkovacími místy a doplňuje jej stylová restaurace se širokou nabídkou nápojů a jídel, velkou letní terasou v barvách pivovaru Heineken, salonky (10 – 35 míst) a kongresový sál s kapacitou do 100 osob s možností vystavení osobního vozu.

Pokoje

Hotel Annahof nabízí ubytování ve 40-ti pokojích ve složení - 13 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových pokojů, 8 třílůžkových pokojů a 1 apartmán pro 4 osoby. Celková kapacita lůžek je 77. Všechny pokoje jsou prakticky a pohodlně zařízeny. Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, připojením k internetu, na přání TV SAT (20 programů), část pokojů je klimatizováno, apartmán je vybaven vířivou vanou. V dvoulůžkových pokojích si můžete zvolit mezi oddělenými lůžky či manželskými dvoulůžky. Hotel je bezbariérový. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Kuřáci mají možnost využít oddělené části v restauraci.

Služby

co mimo jiné nabízíme ? - ubytování v pohodlných pokojích s koupelnou, WC, telefonem, televizí, minibarem - hotelovou restauraci s rozsáhlým výběrem českých i mezinárodních specialit - denní bar s širokou nabídkou alko i nealkoholických nápojů - v letních měsících vyhlídkovou terasu - recepce a informace nonstop - několik salónků vhodných pro nejrůznější jednání - kulečník pro oddych a zábavu - prodej drobných potřeb a suvenýrů - bezdrátové připojení k internetu - nepřetržitě hlídané parkoviště - domácí zvířata vítána - sleva pro stálé hosty

Stravování

Elegantní a útulná stylová restaurace s variabilním prostorem pro 70 osob nabízí moderní evropskou kuchyni i tradiční české speciality. Láká Vás vyzkoušet něco nového nebo se přidržíte vyzkoušené klasiky? V každém případě se můžete spolehnout, že u nás Vás vždy čeká kvalita, útulné prostředí - budete jistě spokojeni. Menu libovolně přizpůsobíme dle Vašich požadavků pro jakýkoliv typ akce, období či rozpočet. Kromě elegantního prostředí zajistíme i dekoraci a květinovou výzdobu, která dotvoří celkový dojem. Restaurace je otevřena celoročně každý den od 10°° do 22°° hodin a je členěna na nekuřácký prostor s výhledem na hotelovou terasu a prostor pro kuřáky. K našemu hotelovému provozu patří i bohatá bufetová snídaně, kterou podáváme od 7 do 10 hodin. Vybírat můžete z široké nabídky teplých snídaní a studeného rautu. Šálek dobré kávy, kakao, výběr z několika druhů čajů či džusů Vás zaručeně probere do nového dne. I hosté, kteří nejsou ubytovaní mohou využít naší snídaňové nabídky - v ceně 150,- Kč na osobu. Pro ubytované hosty je snídaně součástí ceny za ubytování.

Letní aktivity

Hotel Annahof leží v chráněné krajinné oblasti Bílého potoka, obklopen smíšenými lesy zasazenými do mírně zvlněné krajiny. Lesy jsou protkány turisticky značenými stezkami, vhodnými pro pěší turistiku i pro cykloturistiku. Podle svých schopností můžete zvolit některou z tras do okolních malebných obcí, či do vzdálenějších míst. Např. údolím Bílého potoka až do známé osady Šmelcovna. Odtud pak lze pokračovat do Veverské Bítýšky, kde v letním období můžete využít parníku k jízdě po přehradě až do Brna nebo se zastavit na hradě Veveří. Na požádání Vám doporučíme, sestavíme či zorganizujeme výlety v okolí či po Brně včetně průvodce.

Zimní aktivity

Okolí hotelu je jako stvořené pro běžkaře.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel Annahof stojí vedle památných Devíti křížů u obce Domašov. Tyto kříže připomínají události z roku 1540, kdy zde uherský handlíř spáchal z nešťastné lásky těžký zločin. Na památku jeho obětí zde stojí kříže a svojí dramatickou historií připomínají pomíjivost lidského štěstí.

Celoroční ceny

Všechny ceny jsou uvedeny za pokoj a noc včetně snídaně, která je podávaná formou bufetu v hotelové restauraci.

Ceny obsahují DPH ve výši 10%.


POKOJ CENY
Jednolůžkový 1150,– včetně snídaně
Dvoulůžkový 1650,– včetně snídaně
Třílůžkový 1950,– včetně snídaně
Apartmán - čtyřlůžkový 3500,– včetně snídaně
Ubytování zvířete 250,-
Parkovné 100,-

Letní sezóna

nerozlišujeme letní a zimní sezónu

Zimní sezóna

nerozlišujeme letní a zimní sezónu

Mimo sezónu

nerozlišujeme letní a zimní sezónu

Ceny stravování

jídelní a nápojový lístek si můžete prohlédnout na našich internetových stránkách

Slevy

Víkendová sleva
Nabízíme Vám slevu ve výši 20 % při ubytování na minimálně dvě po sobě jdoucí noci ve dnech od pátku do pondělí (mimo období konání MSV + MS GP).

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceník v době konání Strojírenského veletrhu ( 14.9.2009 ) a v době konání závodů Grand prix ( 14.-16.8.2009 )

POKOJ CENY
Jednolůžkový 1725,– včetně snídaně
Dvoulůžkový 2475,– včetně snídaně
Třílůžkový 2925,– včetně snídaně
Apartmán - čtyřlůžkový 5250,– včetně snídaně
Ubytování zvířete 250,-
Parkovné 200,-


Kontakt Hotel Annahof Hotel Annahof levné ubytování Lesní Hluboké kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti