Penzion a Camping Muzeum Lesná

Lesná12, Lesná u Znojma
Kapacita: 46 osob
Cena: 200 - 450 Kč
min. delka 1 denStylový penzion a kemp situované v historickém prostředí muzea motocyklů a automobilů. Zaměření na rodinné rekreační pobyty,možnost pořádání srazů zájmových skupin.Vhodné pro cykloturisty,milovníky veteránů a rodiny s dětmi.

Umístění a dostupnost objektu

Areál o rozloze 12000m2 tvořený unikátním spojením třech usedlostí -historická formanka z roku 1794. Výborná dopravní dostupnost na hlavní komunikaci mezi Znojmem a Vranovem nad Dyjí.

Vybavení objektu

Areál nabízí možnost rekreačního ubytování v několika kategoriích,vlastní stylová restaurace,muzeum motocyklů ,automobilů a další historické techniky,bazén 11m,situováno v udržovaném prostředí již vzrostlých obytných zahrad.Několik otevřených ohnišť a venkovních krbů.

Pokoje

Komfortně vybavené a prostorné dvou až čtyřlůžkové apartmány ve dvou cenových kategoriích-Classik,Lux-, vlastní kuchyňky,chladničky,vířivé vany,masážní boxy,sprchové kouty,internet,televizory. Další typ ubytování-zahradní chatky a turistické pokoje se základní výbavou.

Služby

Stravování ve stylové restauraci s moravskou kuchyní,plavecký bazén,půjčovna kol,hřiště,dětské hřiště,tenisový antukový kurt 100 m,expozice historických motocyklů a automobilů,výkup a prodej veteránů.Vlastní vinotéka.Turistické informační centrum.

Parkování

Přímo v areálu na vlastních pozemcích.Obecní parkoviště před areálem.

Stravování

Vlastní restaurace,polopenze,možnost plné penze,ubytovaní v apartmánech mají k dispozici vlastní kuchyňky.Vinotéka.

Letní aktivity

Ideální oblast pro vyznavače cyklistiky a cykloturistiky,pěší turistika-Národní park Podyjí,rybaření,houby,myslivost,vranovská přehrada 3km,hrady,zámky,zříceniny,muzea,Znojmo 14 km,Hardeg/Rakousko/ 5km.Srazy milovníků veteránů.

Zimní aktivity

Perspektivní oblast pro rozvoj běžkaření-poloha 470 m nad mořem.

Celoroční aktivity

1.České muzeum motocyklů a Automobilové muzeum evropských značek,setkání sběratelů,aukce,výkup a prodej historických vozidel.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Unikátní areál nabízející ubytování pro každého.Komfortní i turistické.Možnost,jak prožít dovolenou ve venkovském prostředí v obklopení historikými stavbami i historickými vozidly.Neopakovatelná atmosféra a zážitek pro děti i seniory.Ubytování objednáte a volné termíny zjistíte nejlépe přímo z našich stránek www.veteransalon.cz.

Letní sezóna

Apartmán Classic- 390 Kč/osoba/den,
Apartmán Lux - 450 Kč/osoba/den
Chatky - 200 Kč/osoba/den

Sezóna : 1.4-31.10.

Ceny stravování

Polopenze 200,-Kč


Kontakt Penzion a Camping Muzeum Lesná Penzion a Camping Muzeum Lesná levné ubytování Lesná u Znojma kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti