Royal Garden Apartments

na Penziony.cz
od roku 2007
Štítary 219, Štítary
Kapacita: 22 osob
Cena: 350 - 500 Kč
min. delka 2 dnyApartmány - ubytování se nachází v rekreační oblasti Vranovské přehrady, 4 km od Vranovské pláže. Samostatně stojící dům - apartmány - se nacházejí ve velké okrasné zahradě s jezírky, venkovním vyhřívaným osvětleným bazénem, zastřešeným zahradním posezením s velkým venkovním barem, zahradními grily, ohništěm, miniposilovnou, lehátky a křesly na opalování. Možnost úschovny kol a parkování v uzavřeném objektu. Klidné příjemné prostředí- vhodné pro důchodce, přátele, vášnivé houbaře, rybáře, pro aktivní cykloturisty a pěší turisty, milovníky vína, rodiny s dětmi, … Nepřeberné možnosti sportovního vyžití-plavání, windsurfing, lodičky , šlapadla , tobogán, rybolov, houbaření, cykloturistika, pěší turistika. Kulturní památky v okolí - Vranovský zámek ,hrad Bítov, zřícenina hradu Cornštejn,zámek Uherčice, Telč, zámek Jaroměřice nad Rokytnou , Národní park Podyjí – hraniční pásmo s Rakouskem-Hardegg, obchodní centrum Hatě-přechod, město Znojmo, Lesná- Muzeum motocyklů.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány se nachází v obci Štítary. Můžete se k nám dostat vlastní dopravou - autem, na motorce, nebo autobusem - ze Znojma směr Bítov. Od zastávky ve Štítarech je to k nám minuta chůze. Nebo můžete přijet vlakem do stanice Šumná a odtud pěšky asi 2 km.

Vybavení objektu

Apartmány jsou umístěny ve velké okrasné zahradě s jezírky, venkovním solárně vyhřívaným bazénem, lehátky a křesly na opalování, stolečky, slunečníky, grily, ohništěm na opékání různých pochutin a táborovým kotlíkem . K dobré relaxaci je možné využít také zdarma infrasaunu s koupelnou, která je ve vstupní hale. K večernímu romantickému posezení u osvětleného bazénu poslouží i velký venkovní bar pod velkou zastřešenou terasou. Pro cykloturisty je vybudované zázemí pro kola. Parkování je možné přímo před domem, nebo za zahradou.

Pokoje

Každý apartmán je vybaven kuchyňkou s nádobím, lednicí, dvouplotýnkovým vařičem, varnou konvicí, WC + sprcha na pokoji, TV, SAT, WIFI -připojení zdarma, dvojlůžko + rozkládací válenda, lůžkoviny, povlečení, ručníky, stolek, židle, skříň, komoda. Ve vstupní hale je navíc k dispozici společná velká kuchyň, která je využívaná při grilování na venkovní terase nebo pro společné vaření s rodinou v případě pronájmu celého penzionu. Kuchyň je vybavená nádobím, velkou lednicí s mrazícím boxem, mikrovlnkou, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, myčkou na nádobí, stolem, židlemi. Pro malé děti máme dětskou židličku a rozkládací ohrazenou cestovní postýlku.

Služby

Po dohodě možnost zajistit manikérskou a pedikérskou službu, můžeme pro větší skupinu osob zajistit výlet lodí po Vranovské přehradě na Hrad Bítov. Pro milovníky vína při počtu 20 - 24 osob můžeme zajistit návštěvu vinného sklípku s ochutnávkou vín v Novém Šaldorfě . Pro obdivovatele koní můžeme domluvit jízdu na koni, atd. Záleží na individuálních požadavcích Vás, klientů, a my se Vám budeme snažit vyjít vstříc a uskutečnit Vaše sny, aby jste zážitky z dovolené měli co nejkrásnější.

Parkování

Parkování je možné přímo před domem, nebo za zahradou. Máme zde také stojany pro 24 jízdních kol za uzamykatelným vchodem.

Stravování

Stravování je možné v 2 místních restauracích, kde mají každý den MENY v ceně od 70 - 80,-Kč. Nebo si můžete vařit sami na pokojích , nebo ve společné velké kuchyni. Můžete si zde také grilovat , veškeré vybavení ke grilování máte k dispozici. Ve spodní části zahrady je také ohniště s možností opékání klobás, nebo vaření v kotlíku.

Letní aktivity

V letní sezóně můžete zajít na Vranovskou přehradu pěšky ( cca 4 km ) , nebo autem. Zde můžete zdarma využít tobogán, v sezóně zde promítají 5x v týdnu zdarma letní kino, probíhají zde animační programy pro děti, loutkové divadlo. Další aktivity - turistika, cykloturistika, windsurfing, houbaření, rybaření, myslivost, tenis, minigolf, nebo jen lenošení u našeho solárně vyhřívaného bazénu v ROYAL GARDEN APARTMENTS*** , nádherné okrasné zahradě. Rekreanti mohou uskutečnit výlety na zámek Vranov n/Dyjí, hrad Bítov a přilehlou malou zoologickou zahradu, zříceninu Corštejn, Fernštejn, zámek Uherčice, zámek Jaroměřice n/Rokytnou , podniknout vyhlídkovou plavbu výletní lodí z hráze až na hrad Bítov. Ve městě Znojmě mohou zhlédnout rotundu ,znojemské podzemí, Loucký klášter, jízdu turistickým vláčkem přes Šobeské vinice. Také hraniční přechod Hatě láká svými obchody, který je vzdálen jen 25 km - 30 minut jízdy autem od ROYAL GARDEN APARTMENTS***. Národní park Podyjí –oblast Vranovské přehrady –je vyjímečná svými přírodními scenériemi, zvláště pak cyklotrasa směr Hardegg – Rakousko. V blízkosti - 45 km - je možné navštívit také termální lázně Laa v Rakousku.

Celoroční aktivity

Turistika - návštěva Znojma, přechod Hatě - velké nákupní středisko FREEPORT - velké slevy - výprodeje značkového zboží, výlet do rakouských termálních lázní v Laa, do hlavního města Vídně ( vánoční Vídeň je nádherná) , návštěva vinných sklípků. Další aktivity - návštěva Znojemského divadla, kina, plaveckého stadionu, znojemského podzemí , kostelů, ... Můžete podniknou výlet do okolí - města Uherčice, Jaroměřice n/R, Třebíče , Telč , Slavonice ...

Doplňující informace o ubytování a cenách

ROYAL GARDEN APARTMENTS*** - se nachází na Jižní Moravě v lokalitě Vranovské přehrady v obci Štítary. V obci je samoobsluha s potravinami, průmyslové zboží, 2 restaurace s denními meny, škola, školka, kostel, čerpací stanice, obecní úřad. Obec je vzdálená jen 4 km od hlavní Vranovské pláže a 20 km od města Znojma, 13 km od Moravských Budějovic, 100 km od Vídně v Rakousku. Moravané mají rádi dobré jídlo, pití a jsou neobyčejně přívětiví, přátelští, veselí a pohostinní. Takoví jsme i my ! A proto vítejte v ROYAL GARDEN APARTMENTS*** !

Letní sezóna

sezóna - červen - dvoulůžkový apartmán - 450,-Kč/os/noc
- přistýlka v apartmánu - 300,-Kč/os/noc

v červnu při týdenním pobytu je 10% sleva

hlavní sezóna - červenec-srpen
- dvoulůžkový apartmán 1000,-Kč/noc/ 7000,-Kč/ týden
- třílůžkový apartmán 1300,-Kč/noc / 9100,-Kč/ týden
- čtyřlůžkový apartmán 1600,-Kč/noc 11200,-Kč/týden

v červenci a v srpnu jen týdenní turnusové pobyty od SO -SO

Mimo sezónu

duben - apartmán dvoulůžkový 350,-Kč/os/noc
květen - apartmán dvoulůžkový 400,-Kč/os/noc
září - apartmán dvoulůžkový 400,-Kč/os/noc

- přistýlka v apartmánu 300,-Kč/os/noc

Apartmánu č.1, č.2, č.3, č.5 a č.6 je možnost 1- 2 přistýlek
Apartmán č.4 je jen dvoulůžkový

V dubnu, květnu, září při týdenním pobytu je 10% sleva.

Ceny stravování

Ubytování je bez stravy, hosté si vaří sami v kuchyňkách v apartmánech, nebo si grilují na zahradě, nebo navštíví 2 restaurace 5 minut od našeho ubytování, kde dobře vaří.

Slevy

Při týdenním ubytování v mimosezóně poskytujeme slevu 10%.
Děti bez nároku na lůžko do 3 let mají pobyt zdarma.
Zdarma je k zapůjčení také dětská židle na krmení a rozkládací cestovní postýlka.
WIFI - připojení v celém areálu zdarma.

Při měsíčních pronájmech v mimosezónu je dohoda o ceně individuální.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost připojení k inteenetu - WIFI - zdarma - v apartmánech i na zahradě.
K dispozici máme různé mapy a prospekty okolí Vranovské přehrady pro cykloturisty a hosty, společenské hry , aktuální informace o promítajících filmech na pláži, kulturních a společenských akcích, výstavách v okolí....


Kontakt Royal Garden Apartments Royal Garden Apartments levné ubytování Štítary kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti