Ubytování U Špirků

Kvilda 11, Kvilda
Kapacita: 22 osob
Cena: 450 - 550 Kč
min. delka 2 dnyNově zrekonstruovaný apartmánový objekt se nachází v centru Kvildy přímo u sjezdovek a v bezprostřední blízkosti běžeckých, cyklo a turist. tras. Nabízí ubytování ve velmi hezkých 2-4 lůžkových apartmánech s vl.kuchyňkou a soc. zařízení, TV, WIFI a parkovištěm.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmánový dům se nachází v klidném místě v centru Kvildy přímo u sjezdového areálu s 3 vleky a sjezdovkami s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. 100m je centrální parkoviště, které je výchozím bodem pro stroj. udrž. běžecké stopy a v létě pro cyklotrasy směr prameny Vltavy, Bučina aj. 100m se nachází stanice ČSAD ( přímé denní spojení z Prahy ), která slouží též jako zastávka " Zelených " autobusů, cyklobusů a skibusů.

Vybavení objektu

Příjemně zařízený apartmánový dům nabízí velice hezké ubytování ve 2-4 lůžkových apartmánech s vlastní. plně vybavenou kuchyňkou ( dvouvařič, mikrovlnka, lednice, varná konvice a dostatečné množství nádobí ) a vlastním soc. zařízením, TV, WIFI, kolárnou-lyžárnou, parkovištěm, kadeřnictvím,vše vkusně zařízeno.

Pokoje

2-3 lůžkové apartmány mají vlastní kuchyňku jako kk, vl. soc. zaříz. 4 lůžkové apartmány mají vlasní kuchyňku, oddělenou ložnici a vl. soc. zařízení 1 x 2 lůžkový apartmán s balkónem na sjezdovky Všechny kuchyňky jsou vybaveny lednicí, mikrovlnkou, varnou konvicí, dvouvařičem a dostatečným množstvím nádobí. Všechny apartmány mají televizi a WIFI připojení a jsou velice příjemně zařízeny.

Parkování

Apartmánový objekt má vlastní parkoviště, kolárnu ( lyžárnu ).

Stravování

Stravování je vlastní a do 300m je celá řada restaurací ( nejbližší 20 m ).

Letní aktivity

Apartmánový objekt se nachází v bezprostřední blízkosti cyklo a turistických tras vedoucí všemi směry ( prameny Vltavy, Bučina, Knížecí pláně, Borová Lada, Modrava a další atraktivní místa Šumav. Národního Parku). Kvilda je díky poloze v centru Šumavy křižovatkou cyklo busů, skibusů a " Zelených autobusů ", které Vás odvezou i s koly od Železné Rudy přes Bavorský park až do Lipna a do míst, kam byste se vl. autem nedostaly. Blízké hluboké lesy jsou ideální pro houbařě a další lesní plody. Koupaliště je ve Vimperku a Rohanově. V nedalekém Německu je lux. aquapark.

Zimní aktivity

Veškeré letní cyklo a turist. trasy jsou v zimě jako strojově udržované běžecké stopy. Apartmány leží přímo u 3 vleků a sjezdovek ( nejdelší přes 400m ) s umělým zasněžováním a večerním lyžováním, součástí skiareálu je snow-park a lyžař.škola. Vyšší poloha a umělý sníh zaručují ideální sněhové podmínky po celou zimu ( prosinec-duben ) a to jak pro sjezdové tak i pro běžecké lyžování.

Celoroční aktivity

Kvilda nabízí celou řadu zajímavostí a aktivit i v klidnějším mimosezónním období. Kromě značně výhodnějších cen jsou v provozu všechy turistické trasy, naučné pořady, otevřeno je i muzeum, v některých restauracích se podávají šumavské speciality. Celoročně jsou otevřeny i historické a další zajímavosti. Nově je otevřená obora s jeleny a návštvnické centrum. Určitě se nebudete nudit.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V Kvildě se nachází půjčovny a servis kol, lyží. Je zde stálé muzeum, info středisko s programy, celá řada kulturních vystoupení, v hotelích je možno využít welness, saunu, výřivku, masáže atd.

Letní sezóna

2 lůžkový apartmán 1.100 Kč/apartmán
2 lůžkový apartmán s balkonem 1.300 Kč/apartmán
3 lůžkový apartmán 1.450 Kč/apartmán
4 lůžkový apartmán 1.800 Kč/apartmán

Zimní sezóna

DTTO

Jako léto

Mimo sezónu

2 lůžkový apartmán 1.000 Kč/apartmán
2 lůžkový apartmán s balkonem 1.050 Kč/apartmán
3 lůžkový apartmán 1.250 Kč/apartmán
4 lůžkový apartmán 1.500 Kč/apartmán

Doplňující informace o ubytování a cenách

Vánoce a Silvestr dle ceníku www.uspirku.cz


Kontakt Ubytování U Špirků Ubytování U Špirků levné ubytování Kvilda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti