Penzion Skalíček

náměstí Komenského 71, Kunžak
Kapacita: 27 osob
Cena: 350 - 420 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Skalíček se nachází v srdci turistické oblasti Česká Kanada, která je vymezena trojúhelníkem měst Kunžak, Slavonice a Nová Bystřice. Převážnou část této oblasti zabírá silně zalesněná žulová Novobystřická vrchovina. Nejvyšší vrcholy doshují nadmořské výšky okolo 730m n.m. Součástí krajinného koloritu jsou četné rybníky poskytující mnoho možností sportovního a rekreačního vyžití.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je umístěn ve středu města Kunžak zdáleného 14km od města Jindřichův Hradec. Kunžak je znám svou poklidnou rodinnou atmosférou zaručující kvalitní klidný odpočinek. Nedaleko objektu (cca 200m) je zastávka autobusů na hlavní trati Praha-Znojmo, České Budějovice-Brno,

Vybavení objektu

Objekt je vybaven 9 pokoji, společenskou místností, jídelnou, vinotékou, letní zahradou kde je možno posedět při sklence kvalitního vína popřípadě ochutnat grilované speciality. V areálu penzionu se nachází víceúčlová místnost sloužící jako přednáškový sál vybavený profesionálním audio-video systemem včetně dataprojektoru a sočasně jako stylová vinárna. Společenká místnost je vybavena vekoplošnou TV, DVD rekorderem, audio technikou a je vhodná pro pořádání seminářů a setkání. Součástí je i odpočinkový kout s krbem.

Pokoje

Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové prostorné s možností přistýlky, součástí je samostatná koupelna s WC a sprchovým koutem a samostatnou oddělenou vstupní chodbou s možností odložení základního oblečení. Pokoje jsou vybaveny radiobudíkem, televizí a samostaným bojlerem na 120l teplé vody.

Služby

Součástí ubytování je snídaně. Po dohodě je možné rozšířit na večeře dle přání hosta a jeho výběru ze základních jídel(speciality a minutky) zvěřina a ryby. V penzionu se stravují pouze ubytovaní hosté. K dispozici je oddělená rozsáhlá zahrada s možností zakoupení nápojů a jídel připravovaných na grilu.

Parkování

Přímo před penzionem je možnost parkování osobních automobilů. Parkoviště není součástí penzionu.

Stravování

Kromě nabízeného stravování přímo v penzionu jsou v okruhu 200m dvě restaurace s celodenním provozem, které nabízejí standardní nabídku jídel a nápojů.

Letní aktivity

Oblast Česká Kanada je od jara do listopadu rájem cyklistů, stovky kylometrů cyklistických stezek v absolutně čistém ovzduší jsou zárukou kvalitní regenerace organismu. Na své si přijdou i pěší turisté. Diky bohatosti velkých rybníků jsou velmi oblíbené vodní sporty. 15minut pěší chůze od penzionu se nachází travnatá pláž 56hektarového rybníka Komorník s veškerým zázemím pro vodní sporty a odpočinek. V 16km vzdálené Nové Bystřici vás okouzlí 18ti jamkové golfové hřiště. Jízda na koních v nedalekém Dvorečku se stala součástí běžné nabídky řady penzionů v okolí. Přímo v městě jso kvalitní tenisové kurty a půjčovna sportovního náčiní a kol.

Zimní aktivity

Krajina České Kanady se stala v posledních třech letech vyhledávanou oblastí vyznavačů bílé stopy. Více jak 200km strojově upravovaných stop v nádherné krajině láká stálevíce zájemců o tento sport. Nově se začíná rozšiřovat pochody na sněžnicích. V nedaleké Studené je připravena sjezdovka pro méně náročné sjezdaře.

Celoroční aktivity

Poznávací turistika s možností návštěvy historických měst Jindřichův Hradec, Slavonice, Telč, Dačice. Tato města jsou v okruhu do 25km. V Jindřichově Hradci celoroční provoz Aqua parku, muzea a jesliček.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Po dohodě s vedením penzionu je možné připravit pro kolektivy semináře, vícedenní odborná školení, intezivní jazykové kurzy. Outdoorové pobytové semináře a kurzy se staly součásti nabídky. Příprava těchto aktivit je závislá na požadavku klienta a vychází z přírodní nabídky České Kanady.

Celoroční ceny

420,- Kč osoba/lůžko se snídaní
350,- Kč osoba/přistýlka se snídaní
V ceně je zahrnut rekreační poplatek
Děti do 5let bez nároku na lúžko a stravu zdarma
50,-Kč příplatek za psa.

Mimo sezónu

390,-Kč osoba/ lůžko se snídaní

Ceny stravování

Snídaně v ceně ubytování.
Ostatní jidla po dohodě s klientem.

Slevy

Po dohodě: pro kolektivy
semináře, školení
při obsazení 2/3 ubytovací kapacity

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při objednávce ubytování se požaduje 30% zálohy


Kontakt Penzion Skalíček Penzion Skalíček levné ubytování Kunžak kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti