Chalupa Kunžak

Bystřická 324, Kunžak
Kapacita: 6 osob
Cena: 200 - 300 Kč
min. delka 7 dníNabízíme Vám celoroční pohodlné ubytování pro max 6 osob v soukromí jihočeské vesnické chalupy v obci Kunžak, která je vstupem do vyhlášené rekreační oblasti Česká Kanada. Pronajímán je celý objekt včetně uzavřeného dvora a přilehlé zahrady. Objekt slouží k ubytování vždy jen jedné objednané skupině hostů, takže hosté mají v objektu zaručeno naprosté soukromí. Pronajímatel objektu není během pobytu přítomen.

Umístění a dostupnost objektu

Obec Kunžak je vyhlášené rekreační středisko, často označované jako vstup do rekreační a turisty vyhledávané oblasti Jižních Čech zvané Česká Kanada.

Vybavení objektu

- obývací pokoj s kuchyňským koutem, vestavěnou skříní a dvojlůžkem - 2x ložnice s dvěma lůžky - koupelna s WC, sprchovým koutem a bojlerem na 60 litrů - spíž - sklep - k dispozici přilehlá zahrada a uzavřený dvůr s ohništěm a terasou - elektrický sporák s troubou - lednice - MW trouba - TV - varná konvice - kompletní kuchyňské vybavení s možností samostatného vaření

Pokoje

obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2x ložnice a sociální zařízení

Služby

Nabízíme Vám celoroční pohodlné ubytování v soukromí jihočeské chalupy v malebné obci Kunžak nedaleko bývalého okresního města Jindřichův Hradec.

Parkování

Parkování pro 2 vozidla je přímo vedle objektu. Ne na hlavní silnici.

Stravování

V objektu je kompletně vybavený kuchyňský kout s možností vlastního vaření. K dispozici je sporák, mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, nádobí.....Jinak v obci Kunžak se nachází několik restaurací, z toho dvě poskytující celodenní stravování. V obci jsou dále dva obchody s potravinami a smíšeným zbožím.

Letní aktivity

Okolí obce Kunžak nabízí nepřeberné množství turistického vyžití a to jak pro pěší, tak pro cykloturistiku, proto je tato obec především v letních měsících vyhledávaným cílem turistů. Obec leží na křižovatce několika turistických tras a cyklostezek a zároveň je východiskem do turisticky atraktivní oblasti Česká Kanada - krajiny lesů, rybníků, pastvin, potůčků a žulových balvanů. Okolní rybníky především Komorník a Zvůle nabízejí možnost kvalitního koupání v době prázdnin.

Zimní aktivity

V zimních měsících jsou k dispozici v okolí obce udržovaní a značené běžecké tratě.

Celoroční aktivity

V obci se nachází sauna, kuželky, posilovna a sportovní hala, která nabízí tenis, sálový fotbálek, aerobic, tenis..... V obci se nachází půjčovna horských kol a půjčovna běžeckého lyžařského vybavení.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Budeme se těšit na Vaší návštěvu.

Celoroční ceny

Chalupa Kunžak - od 200 Kč/osoba/den (1.1. -31.12.)

Letní sezóna

Chalupa Kunžak - od 200 Kč/osoba/den (1.6. -30.9.)

Zimní sezóna

Chalupa Kunžak - od 200 Kč/osoba/den (1.10. -31.5.)

Slevy

• Pro dítě do 3 let je po překročení minimální výtěžnosti objektu pobyt zdarma.
• Pro dítě od 3 do 12 let je po překročení minimální výtěžnosti objektu cena snížena na 200,- Kč za den pobytu.
• Minimální výtěžnost objektu jsou 3 osoby, tj. 6 250,-Kč při pobytu na 7 dní.

Doplňující informace o ubytování a cenách

• Při obsazení 2 osobami se platí plná cena jako při obsazení 3 osobami.
• Poplatek za psa činí 100,-Kč za den pobytu a platí se při nástupu na pobyt.
• Minimální délka pobytu je 7 dní v hlavní sezóně (červen, červenec, srpen a září).
• Mimo hlavní sezónu je možno domluvit i víkendové pobyty.
• Nástupní den pobytu je obvykle sobota po 14 hodině.
• Ukončení pobytu je v poslední den ubytování do 10 hodin.
• Při nástupu k ubytování se vybírá kauce 1 000,- Kč, která se při odjezdu vrací za předpokladu, že je objekt řádně uklizen a ze strany klienta není způsobena žádná škoda na objektu nebo jeho zařízení.
• V ceně je zahrnuta spotřeba elektrické energie, vody a lůžkoviny (ručníky ne).
• V ceně není zahrnut poplatek z ubytovací kapacity odváděný obci. Sazba poplatku činí 2,-Kč za každé využité lůžko a den.
• V ceně není zahrnut rekreační poplatek odváděný obci. Sazba poplatku činí 10,-Kč od 15.6. do 15.9. a 5,-Kč od 16.9. do 14.6. za každé využité lůžko a den. Poplatek neplatí osoby do 18 let věku a nad 70 let věku a dále osoby se ZTP.


Kontakt Chalupa Kunžak Chalupa Kunžak levné ubytování Kunžak kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti