Ranč Kostelany

Kostelany 200, Kostelany
Kapacita: 52 osob
Cena: 750 - 950 Kč
min. delka 1 denOriginální a stylové prostředí, služby na vysoké úrovni, aktivní odpočinek ? V nádherném Přírodním parku Chřiby jen několik kilometrů od Kroměříže se nachází Ranč, který na Vás dýchne atmosférou Divokého Západu, jak ji znáte z dobrodružných filmů či knih. Ranč Kostelany neslouží jen vášnivým milovníkům koní, ale širokou nabídkou kvalitních služeb, programu a lákavým zázemím je určen prakticky všem.

Umístění a dostupnost objektu

KDE NAJDETE RANČ KOSTELANY u Kroměříže ? Trasa A: Přerov - Hulín - Kroměříž - Kotojedy - Vrbka - Kostelany Trasa B: Přerov - Hulín - Tlumačov - Kvasice - Nová Dědina - Kostelany Trasa C: Zlín - Otrokovice - Tlumačov - Kvasice - Nová Dědina - Kostelany Trasa D: Uh.Hradiště - Staré Město (směr Zlín) - Babice - Kudlovice - Kostelany Trasa E: D1 na Vyškov - Kroměříž - Vážany - Jarohněvice - Zlámanka - Kostelany

Vybavení objektu

Součástí hotelu je moderní aquacentrum, jehož vybavení přímo vybízí k aktivnímu odpočinku. Najdete zde saunu, whirlpool, ochlazovací bazén, odpočívárnu a krytý bazén. Velkou výhodou je možnost soukromé rezervace v prostorách aquacentra. Otevřeno je každý den.

Pokoje

Útulné, stylové a komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje a apartmány, vlastní sociální zařízení, TV + SAT, telefon. Součástí některých apartmánů je kuchyňka, balkón či terasa pro zpříjemnění Vašeho pobytu.

Parkování

u hotelu

Stravování

Restaurace "Saloon" celkově nabízí posezení pro 120 osob. Její součástí je salonek WESTERN s kapacitou až 60 míst, ve kterém Vám nabízíme prostor pro uspořádání Vašich oslav, večírků či firemních a společenských akcí "na klíč" dle Vašeho přání. Pravidelně také pořádáme kulturní programy a produkce.

Celoroční aktivity

Vyjížďky na koních, aquacentrum, masáže, bowling

Celoroční ceny

Dvoulůžkový pokoj 1 os. / 750,- Kč
Apartmán 1 os. / 950,- Kč
Dvoulůžkový pokoj 2 os. / 1200,- Kč
Apartmán 2 os. / 1600,- Kč

Slevy

Děti do 3 let zdarma.
Děti 3 - 12 let 50% sleva.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Zvíře (kočka, pes) 100,- Kč na den


Kontakt Ranč Kostelany Ranč Kostelany levné ubytování Kostelany kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti