Hotel Jizerka 4

Jizerka 4, Kořenov
Kapacita: 28 osob
Cena: 2400 - 2700 Kč
min. delka 1 denHotelu Jizerka 4 se nachází přímo pod vrchem Bukovec, v Jizerských horách. V tomto 4* hotelu se snoubí pohodlí s nádherným výhledem na okolní přírodu.

Umístění a dostupnost objektu

Osada Jizerka je nejvýše trvale obydlenou osadou v Česku. Je součástí obce Kořenov a leží ve výšce 850 metrů nad mořem v malebném údolí pod vrchem Bukovec (1 005 m n.m.) nedaleko hranice s Polskem. Alpský vzhled objektu je koncipován tak, aby nenarušoval nenapodobitelný ráz oblasti. Hotelu přidává na hodnotě i nádherný výhled do okolí Jizerských hor. Prostředí 4* hotelu v kombinaci s drsnou horskou přírodou je ideální volbou pro všechny příznivce aktivního odpočinku.

Vybavení objektu

Pokoje Standard Prostorné standard pokoje nabízejí ubytování v Jizerkých horách s mimorádným pohodlím a komfortem. Na 12 standardních pokojích můžete najít manželskou postel, jednolůžkovou postel nebo oddělené postele včetně možnosti přistýlky nebo dětské postýlky. Dětské postýlky jsou zdarma na pokoji rodičů pro děti od 0 do 2 let. Pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou a toaletou, fénem, kosmetikou, župany, dvěma druhy ručníků, trezorem, minibarem a TV se satelitním připojením. V celém areálu se zdarma připojíte k Wi-Fi.

Pokoje

Pokoje Standard Prostorné standard pokoje nabízejí ubytování v Jizerkých horách s mimorádným pohodlím a komfortem. Na 12 standardních pokojích můžete najít manželskou postel, jednolůžkovou postel nebo oddělené postele včetně možnosti přistýlky nebo dětské postýlky. Dětské postýlky jsou zdarma na pokoji rodičů pro děti od 0 do 2 let. Pokoje jsou vybavené vlastní koupelnou a toaletou, fénem, kosmetikou, župany, dvěma druhy ručníků, trezorem, minibarem a TV se satelitním připojením. Rodinný pokoj Rodinný pokoj, který tvoří dva samostatné propojitelné dvoulůžkové pokoje, Vám nabídneubytování v Jizerkých horách s mimorádným pohodlím a komfortem. V rodinném pokoji můžete najít manželskou postel nebo oddělené postele včetně možnosti přistýlky nebo dětské postýlky. Dětské postýlky jsou zdarma na pokoji rodičů pro děti od 0 do 2 let. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou a toaletou, fénem, kosmetikou, župany, dvěma druhy ručníků, trezorem, minibarem a TV se satelitním připojením. V celém areálu se zdarma připojíte k Wi-Fi.

Služby

Wellness Po celodenní aktivitě můžete využít k regeneraci místní wellness centrum. K dispozici vám je sauna a vířivka a dále také pohodlná lehátka, která se nacházejí v odpočinkové zóně. Wellness centrum je privátní a je nutné si jej dopředu na recepci hotelu zarezervovat. Cena je jednotná: 350 Kč/hod./na celý pokoj bez rozdílu počtu osob(vč. přistýlky). Laundry Service V případě znečištění oděvu můžete využít i prádelních služeb. Oděv je nutné odnést na recepci hotelu do 14 hod. daného dne, kde ho obsluhující personál převezme a k vyzvednutí bude připraven následující den. V případě státních svátků nebo víkendu může dojít k časové prodlevě. Obsluhující personál vás bude včas informovat. Úschovna lyží a kol Lyžaři a cyklisti se o své vybavení nemusí strachovat. Úschovna lyží a jízdních kol je po celou dobu pobytu plně k dispozici.

Parkování

K dispozici je vám bezplatné parkování u hotelu. Je však nutné si parkovací místo zajistit předem, aby vám hotel vydal povolení ke vstupu do Jizerských hor.

Stravování

V naší hotelové restauraci si jistě pochutnáte na specialitách české i mezinárodní kuchyně. Snídaně jsou servírovány formou bufetu a v rámci služeb se lze posilnit i přesnídávkovými polévkami. K obědům a večeřím Vám hotel nabízí výběr z denního obědového menu nebo stáleho jídelního lístku.

Letní aktivity

Cyklotrasy, Pěší trasy

Zimní aktivity

Běžecké Trasy

Celoroční aktivity

Prostředí 4* hotelu v kombinaci s drsnou horskou přírodou je ideální volbou pro všechny příznivce aktivního odpočinku a jeho polohu ocení zejména běžkaři, pěší turisté či cykloturisté, kteří zde naleznou desítky kilometrů kvalitních udržovaných tratí, tras a stezek.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel je otevřen 24/7.

Letní sezóna

Jednolůžkový pokoj Standard: 2400Kč/ 1 pokoj/ 1 noc
Dvoulůžkový pokoj Standard: 2700 Kč/1 pokoj/ 1 noc

Zimní sezóna

Jednolůžkový pokoj Standard: 2400Kč/ 1 pokoj/ 1 noc
Dvoulůžkový pokoj Standard: 2700 Kč/1 pokoj/ 1 noc


Kontakt Hotel Jizerka 4 Hotel Jizerka 4 levné ubytování Kořenov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti