Vinařské a kulturní centrum Sádek

Kojetice 169, Kojetice
Kapacita: 50 osob
Cena: 550 - 470 Kč
min. delka 1 denNa samém severozápadním okraji znojemské podoblasti vyrostlo v roce 2003 Vinařské a kulturní centrum Sádek s vinicemi, hotelem, restaurací, udírnou, zpracovatelskými a archivními sklepy, vinotékou a přírodním amfiteátrem. Hotel je součástí Vinařského a kulturního centra Sádek, které se nachází na jižní Moravě v podhůří Českomoravské vysočiny mezi Znojmem a Telčí , na okrese Třebíč. Je umístěn v nádherném prostředí uprostřed vinic pod hradem Sádek. K Vinařskému a kulturnímu centru Sádek patří amfiteátr, vinné sklepy, přírodní park a parkoviště.

Umístění a dostupnost objektu

viz mapka na

Vybavení objektu

K hotelu patří restaurace s60 místy terasa s posezením pro celkem 80 hostů a nekuřácká restaurace. Odtud je překrásný výhled na místní vinohrady a okolní krajinu Vysočiny. Dále je zde venkovní sezení s udírnou a možností rožnění selat,kuřat a krůt. Toto venkovní sezení je rovněž určeno pro cca 120 návštěvníků Zdejší vinotéka nabízí rovněž prodej archivních vín domácí i zahraniční produkce, a také prodej sudových vín. V celém komplexu lze pořádat rodinné i podnikové oslavy, svatby, večírky,školení, rauty apod. Služby hotelu jsou doplněny o úschovnu kol a možnost úschovy cenných věcí v hotelovém trezoru. Parkoviště cca 50 metrů od objektu.

Pokoje

Pokoje jsou dvou, tří a jeden čtyřlůžkový pokoj, každý pokoj má koupelnu společně s WC, TV, telefon, minibar, internetové připojení WiFi zdarma pro hotelové hosty.

Služby

V přírodním amfiteátru (pro 700 sedících návštěvníků) jsou pořádány kulturní a společenské akce, včetně tradičního cimbálového festivalu. V nedaleké Třebíči (cca 10 km) lze navštívit kina, diskotéky, koupaliště s tobogánem, z kulturních památek Baziliku sv.Prokopa, Valdštejnský zámek, židovské město a židovský hřbitov. Další kulturní a historické památky se nacházejí v Náměšti nad Oslavou – zámek (20 km), Jaroměřicích nad Rokytnou – zámek (12 km), Jemnici – historické město, Městské muzeum (25 km), Kralicích nad Oslavou – Památník Kralické tiskárny (30 km), v Moravských Budějovicích – Muzeum řemesel a koupaliště s tobogánem (20 km), v Telči – zámek (35 km). V blízkosti hotelu (cca 500 metrů) tenisové kurty, koupaliště s brouzdalištěm pro děti, volejbalové a basketbalové hřiště, kuželky. V okolí Vinařského a kulturního centra Sádek je ideální krajina pro pěší turistiku, vedou zde cyklistické trasy, v zimě vhodný terén pro běžecké lyžování, lyžařský vlek Jalovec (10 km). Možnost projížďky na koních, houbaření.

Parkování

Parkování zdarma u hotelu v prostoru přírodního amfiteátru a velké parkoviště u Naučné vinařské stezky. Parkoviště je nehlídané.

Stravování

Denně teplá kuchyně - minutky, možnost polopenze nebo plné penze a rauty

Letní aktivity

Cyklistická stezka, rožnění selat, běh Sádeckými vinohrady,burčákobranní

Zimní aktivity

Běžkařská stezka

Celoroční aktivity

V létě jsou zde možnosti vyžití cyklistů - certifikace "Cyklisté vítáni" v zimě běžecké tratě

Doplňující informace o ubytování a cenách

V celém komplexu pořádáme školení, svatby, rodinné oslavy rožnění selat a krůt pro veřejnost, o velikonoční sobotě pořádáme ukázku řezu révy vinné a prodej sazenic pro zájemce o pěstování, v sezoně provádění po Naučné vinařské stezce s o dborným výkladem a závěrečnou ochutnávkou vín (skupina min. 10 os - objednat předem), každoročně se zde koná mezinárodní cimbalový festival, Country festival, vystoupení skupin, jako např. TURBO, Olympic,atd Další informace o našem centru se dozvíte na domovské stránce objektu.

Letní sezóna

Ubytování celoroční


cena za lůžko se snídaní 550,-Kč
cena za lůžko bez snídaně 470,-Kč/1 noc
cena za přistýlku se snídaní 450,-Kč/1 noc
cena za přistýlku bez snídaně 370,-Kč/1 noc
cena za neobsazené lůžko 300,-Kč/1 noc
cena za týdenní pobyt s polopenzí 590,-Kč/1 os/den
děti do 12 let 490,-Kč/den
cena za týdenní pobyt s plnou penzí 710,-Kč/1 os/den
děti do 12 let 610,-Kč/den
* ubytování se psem je možné pouze na základě osobní domluvy, poplatek 50,-Kč/den

* obecní poplatek z ubytovací kapacity 4,-Kč/os/den


Kontakt Vinařské a kulturní centrum Sádek Vinařské a kulturní centrum Sádek levné ubytování Kojetice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti