Hotel Dvůr Střítež

Střítež 152, Střítež u Třebíče
Kapacita: 43 osob
Cena: 220 - 500 Kč
min. delka 1 denV našem hotelu s turistickou ubytovnou nabízíme tři typy ubytování rozdělené podle vybavení pokojů tak aby si mohl vybrat jak náročný tak i méně náročný zákazník, obchodní zástupce který hledá ubytování na jednu noc stejně tak jako rodina s dětmi která hledá ubytování se vším servisem a chce v našem penzionu strávit celou dovolenou. Na všech pokojích bezplatné připojení internetu přes hotelové wifi. Děti do 3 let ubytování zdarma.

Umístění a dostupnost objektu

otel je umístěný uprostřed obce Střítež která je v těsné blízkosti města Třebíč. Od Hotelu do centra města Třebíč je to autem 3 km, obchodní zóna s velkým počtem obchodů je na okraji Třebíče vzdálená od hotelu 1.000 metrů. Ze Stříteže do Třebíče je možné se dostat i množstvím autobusových linek ve směru ze Znojma, Moravských Budějovic nebo Jaroměřic nad Rokytnou. Přímo u hotelu je možné parkování na parkovišti střeženém kamerovým systémem.

Vybavení objektu

Součástí areálu hotelu je velké dětské zábavní centrum, jízdárna, restaurace a školící centrum

Pokoje

Levné turistické ubytování Tento typ levného ubytování u nás zahrnuje tři čtyřlůžkové pokoje a jeden dvoulůžkový pokoj. Tyto pokoje nemají ve vybavení sociální zařízení. Toalety a sprchy jsou společné na chodbě hotelu a v těsné blízkosti pokojů. Cena ubytování v těchto pokojích 1 den – 250 Kč za osobu a noc, 2 a více dní - 220 Kč za osobu a noc. Děti do 3 let ubytování zdarma. Ubytování ve standardních pokojích se sociálním zařízením. Do této kategorie ubytování jsme zařadili pokoje rekonstruované v první fázi oprav a rekonstrukcí hotelu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, záchod, sprchový kout a umyvadlo. Jsou vybaveny běžným nábytkem tak aby se v nich dalo ubytovat na několik dnů a mohli posloužit běžnému zákazníkovy který se u nás hledá ubytování na delší dobu. V této kategorii ubytování máme v našem hotelu tři dvou-lůžkové pokoje, jeden třílůžkový pokoj a jeden čtyřlůžkový pokoj vhodný pro rodiny s dětmi. Cena za ubytování pro jednu osobu na jednu noc je v této kategorii pokojů 1 den – 420 Kč za osobu a noc, 2 a více dní - 390 Kč za osobu a noc. Ubytování v moderních pokojích v novém křídle hotelu V letošním roce jsme otevřeli nové křídlo hotelu s ubytováním v moderních pokojích samozřejmě se sociálním zařízením na pokojích.. tyto pokoje jsou určeny pro ubytování náročnějších zákazníků nebo rodin s dětmi.Součástí vybavení každého pokoje je kromě běžného nábytku i televize a bezplatné připojení hifi. V tomto křídle hotelu je také společná kuchyňka kterou mohou využít ubytovaní k přípravě vlastních jídel nebo občerstvení, uvaření si čaje, kávy a podobně. Do této kategorie ubytování v našem hotelu je zařazeno pět dvoulůžkových pokojů a dva čtyřlůžkové pokoje pro rodiny s dětmi. Cena za ubytování pro jednu osobu na jednu či více nocí činí v této kategorii pokojů 490 Kč za osobu a noc.

Parkování

Přímo u hotelu je možné parkování na vlastním parkovišti střeženém kamerovým systémem.

Stravování

Hotelová restaurace bez kuchyně

Celoroční ceny

Turistická ubytovna 1 den – 250 Kč za osobu a noc, 2 a více dní - 220 Kč za osobu a noc. Děti do 3 let mají ubytování ZDARMA.

Hotel - pokoje s vlastním sociálním zařízením - 1 den – 420 Kč za osobu a noc, 2 a více dní - 390 Kč za osobu a noc. Děti do 3 let mají ubytování ZDARMA.

Hotel - zrekonstruované pokoje v novém křídle hotelu - 1 den – 420 Kč za osobu a noc, 2 a více dní - 390 Kč za osobu a noc. Děti do 3 let mají ubytování ZDARMA.

Slevy

Děti do 3 let mají ubytování ZDARMA. Při dlouhodobějším ubytování nebo pro větší skupiny množstevní slevy.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel je umístěný uprostřed obce Střítež která je v těsné blízkosti města Třebíč. Od Hotelu do centra města Třebíč je to autem 3 km, obchodní zóna s velkým počtem obchodů je na okraji Třebíče vzdálená od hotelu 1.000 metrů.

Ze Stříteže do Třebíče je možné se dostat i množstvím autobusových linek ve směru ze Znojma, Moravských Budějovic nebo Jaroměřic nad Rokytnou.
Přímo u hotelu je možné parkování na parkovišti střeženém kamerovým systémem.
Součástí areálu hotelu je velké dětské zábavní centrum, restaurace a školící centrum


Kontakt Hotel Dvůr Střítež Hotel Dvůr Střítež levné ubytování Střítež u Třebíče kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti