Ubytování U Myslivce

Prácheňská 693, Kamenický Šenov
Kapacita: 2 chaty, každá pro 4+1 osob
- 320 Kč
min. delka 1 denCeloroční ubytování (letní i zimní rekreace) ve dvou chatách po 4+1 lůžkách v okrasné zahradě u lesa, 6 km od Nového Boru v severních Čechách. Celý areál je oplocen, vhodné tedy i pro rekreaci rodin s dětmi.. V našem areálu je k dispozici krytý bazén, zastřešené posezení s grilem a udírnou, WiFi (zdarma) a další. V okolí se nachází Panská skála s nově otevřenou cyklostezkou, možnost využití blízké jízdárny koní. Parkování u areálu (zdarma).

Umístění a dostupnost objektu

Areál se nachází v Kamenickém Šenově - Prácheň cca 6 km od Nového Boru v severních Čechách. Autem lze dojet až přímo k areálu kde je možnost parkování (zdarma). Pro rekreanty bez auta je nejbližší autobusová zastávka cca 900 m.

Vybavení objektu

Krytý bazén s filtrací 4,5 x 9 m - zastřešené osvětlené venkovní posezení s grilem a udírnou - zastřešený osvětlený stolní tenis - společenská místnost s barem - zahradní nábytek, houpačka, pískoviště pro děti.

Pokoje

Kuchyňský kout: plynový sporák, mikrovlnná trouba, lednička, rychlovarná konvice, plus základní vybavení (hrnce, talíře, příbory atd.). Obývací pokoj: barevná televize se satelitním příjmem a DVD přehrávačem. Ložnice: 4 lůžka + 1 přistýlka, úložné prostory. Koupelna (teplá studená voda): sprchový kout, umyvadlo a WC. Zastřešená terasa s posezením.

Služby

Po celém areálu je dostupné bezplatné WiFi připojení k internetu. Možnost zapůjčení jízdních kol a přileb. K dispozici místnost s kulečníkem a šipkami.

Parkování

Parkování přímo u areálu (zdarma).

Stravování

Vlastní ve vybavené kuchyňce, která je součástí chaty a nebo v blízkých restauracích, dostupné i pěšky, nejbližší cca 340 m od areálu. Nákupy potravin: v místní samoobsluze cca 900 m od areálu nebo v nákupních střediscích v Novém Boru (Kaufland, Penny, Lidl), v České Kamenici (Penny, Lidl).

Letní aktivity

Koupání v bazénu přímo u chat a nebo koupaliště v Novém Boru (6 km), koupaliště Sloup v Čechách (10 km), aquapark a koupaliště Česká Lípa (16 km), aquapark a ZOO Děčín (20 km), Máchovo jezero - Doksy (30 km), aquapark, ZOO a botanická zahrada Liberec (50 km). V areálu si zahrát stolní tenis, posedět u grilu nebo vyrazit na kole na cyklostezky v okolí. Výlety po krásném okolí: Panská skála, hrad Sloup v Čechách, Národní park České Švýcarsko, Pravčická brána.

Zimní aktivity

Lyžování na nově upravené místní sjezdovce Prácheň u motorestu, cca 1.3 km se třemi trasami, s vlekem, občerstvením, WC a další. nebo si lze také zalyžovat i na blízké sjezdovce Polevsko s vlekem, cca 6 km. Pro nelyžaře zimní turistika po zasněžených okolních zajímavostech.

Celoroční aktivity

Celoročně lze v areálu hrát kulečník a nebo soutěžit v šipkách. V blízké jízdárně možnost jízdy na koních, cca 200 m od areálu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pobyt psa: dle dohody.

Letní sezóna

1 chatka / 1 týden - 7.000,- Kč

Mimo sezónu

1 osoba / 1 noc - 320,- Kč


Kontakt Ubytování U Myslivce Ubytování U Myslivce levné ubytování Kamenický Šenov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti