Penzion U Hrocha

Lučany nad Nisou-Horní Maxov 102, Josefův Důl
Kapacita: 36 osob
Cena: 165 - 400 Kč
min. delka 2 dnyPenzion leží uprostřed vlastních pozemků na okraji obce Horní Maxov ve výšce 730 m n.m. Pro svou polohu uprostřed přírody, je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, lyžařské výcviky a výpravy sportovních nadšenců nebo firemní akce. Vzhledem k tomu, že touto lokalitou prochází řada turistických stezek , je penzion vhodným místem jak pro letní, tak i pro zimní rekreaci a sportovní aktivity. V létě je tato oblast rájem především pro cyklisty a pěší turisty. V zimě si pak v okolí přijdou na své lyžaři, kteří zde naleznou řadu běžeckých stop, včetně 155 km dlouhé Jizerské magistrály. Vyznavači sjezdového lyžování mají k dispozici ski areály na Severáku, Bedřichově, Tanvaldském Špičáku a další. Tato lyžařská středisky jsou vzdálena 3 až 8 km od penzionu.

Umístění a dostupnost objektu

Okrajová část Horního Maxova - samostatné části obce Lučany nad Nisou. Horní Maxov je vzdálen cca 9 km od Jablonce nad Nisou. Penzion je dostupný i pravidelnou linkou MHD z Jablonce nad Nisou - konečná zastávka 100m od objektu.

Vybavení objektu

V penzionu se nachází denně otevřená restaurace s domácí kuchyní. Součástí restaurace je nekuřácký salónek, letní terasa a na ní navazující dětské hřiště s řadou atrakcí včetně trampolíny a stolního tenisu. K zapůjčení je další sportovní náčiní. Na zatravněné ploše se dále nachází kryté posezení, otevřené ohniště a udírna. K dispozici jsou další zatravněné plochy, parkoviště. V penzionu je lyžárna. Pro hosty je k dispozici Wi-Fi připojení na internet.

Pokoje

Pokoje jsou většinou obloženy dřevem a vybaveny novým nábytkem a koberci. Hosté si mohou vybrat levnější pokoj se společným sociálním zařízením, nebo dražší se zařízením vlastním a TV. Pokoje jsou dvou až pětilůžkové. Jeden pokoj určený zejména pro školy v přírodě apod. je osmilůžkový.

Služby

Wi-Fi připojení na internet, zapůjčování sportovního náčiní ( míče, pálky, vzduchovka, sportovní luk ) , dětské hřiště, možnost zprostředkování projížděk na koních, návštěvy husky stanice jedné z nejznámějších musherek,

Parkování

vlastní parkoviště u penzionu střežené kamerovým systémem - zdarma

Stravování

vlastní denně otevřená restaurace s nekuřáckým salónkem, umístěná přímo v objektu

Letní aktivity

pěší turistika, cykloturistika , koupání - 3 km na přírodní koupaliště v Lučanech nad Nisou, 9 km bazén a nádherná městská přehrada v Jablonci na Nisou - 9 km, Liberec ( 20 km ) - ZOO, botanická zahrada, dominanta Liberce Ještěd, zábavní centrum Babylon,

Zimní aktivity

sjezdové lyžování ( Hrabětice - Severák, Bedřichov, Tanvald ... vše dostupné i sky-busy ) běžkařské dráhy ( 150 m od penzionu probíhá např. Jizerská magistrála se 155 km běžkařských tratí )

Celoroční aktivity

turistika, krytý bazén a sportovní areál Břízky v Jablonci nad Nisou 9 km ( dostupné i pravidelnou linkou MHD, která má zastávku 100m od penzionu a na druhé straně přímo u bazénu )

Letní sezóna

dospělá osoba : 330,- Kč ( společné sociální zařízení )
400,- Kč ( vlastní sociální zařízení, TV )
dítě 2-12 let : 250,- Kč
320,- Kč ( vlastní soc. zařízení )

Zimní sezóna

dospělá osoba : 330,- Kč ( společné sociální zařízení )
400,- Kč ( vlastní sociální zařízení, TV )
dítě 2-12 let : 250,- Kč
320,- Kč ( vlastní soc. zařízení )

Mimo sezónu

dospělá osoba : 245,- Kč ( společné sociální zařízení )
315,- Kč ( vlastní sociální zařízení, TV )
dítě 2-12 let : 165,- Kč
235,- Kč ( vlastní soc. zařízení )

Ceny stravování

( součástí penzionu je denně otevřená restaurace s domácí kuchyní )

polopenze dospělý : 80,- Kč
dítě : 60,- Kč ( poloviční porce )

plná penze dospělý : 170,- Kč
dítě : 120,- Kč

Slevy

dle dohody v závislosti na počtu osob a délce ubytování


Kontakt Penzion U Hrocha Penzion U Hrocha levné ubytování Josefův Důl kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti