Penzion Maxova bouda

Antoninov 141, Josefův Důl
Kapacita: 15-18 osob
Cena: 275 - 300 Kč
min. delka 2 dnyUmístění a dostupnost objektu

Maxova bouda? Jsme rodinný penzion na břehu Kamenice v Antonínově, součásti Josefova Dolu. Najdete nás v srdci Jizerských hor – do Liberce či Jablonce je to několik kilometrů, stejně jako na Tanvaldský Špičák, kde si užijete v největším lyžařském areálu regionu. V přízemí penzionu si zalenošíte ve společenské místnosti s televizí, DVD přehrávačem a připojením k Internetu. Děti tu najdou bezpočet společenských her. Na zahradě máme příjemné posezení s otevřeným ohništěm, přímo na břehu Kamenice si báječně odpočinete na velké terase. Parkování? Přímo před penzionem je parkoviště pro sedm vozidel.

Vybavení objektu

V prvním patře penzionu nabízíme ubytování ve dvouložnicovém apartmánu, kde je jedna ložnice s manželskou postelí a lůžkem, druhá s manželskou postelí a přistýlkou. Dále se v prvním patře penzionu nachází 1 třílůžkový pokoj s přistýlkou a 1 dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. V přízemí nabízíme 1 třílůžkový pokoj a 1 dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. Všechny pokoje i apartmán mají vlastní koupelnu, WC a satelitní TV.

Doplňující informace o ubytování a cenách

viz www.maxovabouda.cz


Kontakt Penzion Maxova bouda Penzion Maxova bouda levné ubytování Josefův Důl kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti